Steam Hesap satın alınırsa ve yasaklanırsa ana hesaba bir şey olur mu?

Rlon

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, e biliyorsunuz haliyle Steam dolar kuruna geçti ve artık oyun alamıyoruz. Bende Steam dolara geçmeden önceki hafta müsait olamadığım için red Dead redempton 2'yi indirimde iken satın almadığım için oynayamadım. Crack oynamak istemiyorum. Tavsiyede etmiyorum zaten. Kendimde acaba GameSatış gibi yerlerden tek oyunlu offline hesaplar alırsam ve bu Steam tarafından anlaşılırsa kendi ana hesabım ban yer mi?

Fark edilip yasaklama verilirse sadece satın aldığınız hesap bu yasaklamadan etkilenir. Kişisel hesabınıza bir şey olmaz.

Ben korsan tavsiye ediyorum. Madem yapımcıya doğrudan para kazandırmıyorsunuz gidip 3-5 çapulcuya da kazandırmayın.

Kendi kendinize oynayın mis gibi, para biriktirdiğiniz vakit ya da indirimdeyken satın alır doğrudan yapımcıya katkıda bulunursunuz.

Ben korsan tavsiye ediyorum. Madem yapımcıya doğrudan para kazandırmıyorsunuz gidip 3-5 çapulcuya da kazandırmayın.

Kendi kendinize oynayın mis gibi, para biriktirdiğiniz vakit ya da indirimdeyken satın alır doğrudan yapımcıya katkıda bulunursunuz.

Hocam virüs geçmişim var 3-4 senedir o yüzden crack indirmem... Ama varsa bildiğiniz güvenilir bir yer neden olmasın? :)

Korsan oynamamanın en temel nedeni yapımcıya emeğinin karşılığını vermek. E bu yoksa ha korsan oynamışsın ha offline hesap satın alıp 90 adam aynı hesapta takılmışsın.

Senin kendi ana hesabını Steam nereden bulacak da banlayacak, çok mümkün değil o iş.

Hocam virüs geçmişim var 3-4 senedir o yüzden crack indirmem... Ama varsa bildiğiniz güvenilir bir yer why not :)

Hepimizin virüs geçmişi var dostum, bu yollardan iyi kötü geçip öğrendikten sonra virüs kapmıyorsun zamanla. Google'da DODI Repack diye aratırsan sonu ".site" diye biten sitede (büyük ihtimalle en tepede çıkar karşına) güncel Ultimate Edition olanı bulabilirsin.

Oradan da torrent dosyasını bulup qBittorrent ile indiriyorsun, kuruyorsun bitti gitti. Bende de aynı versiyonu var şu anda ve temiz.

Aynen dediklerinize katılıyorum.

Oyunu Steam'den oynuyor olman korsan olmadığı anlamına gelmiyor.
Oyunlar sadece o hesabın sahibine ait. (hesaba değil sahibine ait)
Eğer birinden Steam hesabı alıp oynuyorsan o da korsan oluyor. Çünkü yapımcıya para gitmiyor. Zaten Steam'de hesap satışı yasak.

Yani uğraşmayın korsan indirin geçin eğer paranız yoksa. Paranız olursa alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı