Çözüldü Hesap üzerinden bilgisayarımı kontrol edebilirler mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yek233

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Hiçbir platformda artık satışı olmayan bir oyunu, hesap olarak satın almak istedim. Sonradan anladım ki, aldığım hesapta herkese oynatabilmek için ortak hesap sistemi kullanıp o şekilde yürütüyorlarmış. Hesaba girdiğim anda, remote Control ile ilgili bir şeyler söyleyip kapandı. Daha sonra hesaptan çıktım.
Hesaptan çıkmasaydım, benim bilgisayarımı kontrol edebilirler miydi?
Ayrıca hesaptan çıkınca bu sorun çözülür mü?
Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Çözüm
Hesaptan çıkınca bu sorun çözülür mü?
Çözülür diye düşünüyorum.
Merhaba. Hiçbir platformda artık satışı olmayan bir oyunu, hesap olarak satın almak istedim. Sonradan anladım ki, aldığım hesapta herkese oynatabilmek için ortak hesap sistemi kullanıp o şekilde yürütüyorlarmış. Hesaba girdiğim anda, remote Control ile ilgili bir şeyler söyleyip kapandı. Daha sonra hesaptan çıktım.
Evet. 1 haftayı geçmedi böyle bir olay yaşananalı forumda.

Tamamen senin elinde tek yapman gereken oyununu indir Steam çevrimdışı moda sok bitti bu kadar istediğin kadar oyna. Sen de aynı şekilde diğerlerinin bilgisayarını kontrol edebilirsin ben oyun oynuyordum milletin bilgisayarda onunla :D

Çözülür diye düşünüyorum.

Çözüm
Tamamen senin elinde tek yapman gereken oyununu indir Steam çevrimdışı moda sok bitti bu kadar istediğin kadar oyna. Sen de aynı şekilde diğerlerinin bilgisayarını kontrol edebilirsin ben oyun oynuyordum milletin bilgisayarda onunla :D
Vallaha oyun oynama zevkim bile uçtu gitti. Umarım bu sorunu çözebilirim.

Evet, hesabınızı steam live veya play together aracılığı ile kontrol edebilirler, hatta yayın bile yapabilirler. Böyle birşey olursa steam hesabınızı çevrimdışıya almanız sorununuzu çözmeyecektir, internetinizi kapatın veya steami görev yöneticisinden kapatın, son çare olarak hesabınızdan çıkış yapın ve steam desteğe yazın.

Vallaha oyun oynama zevkim bile uçtu gitti. Umarım bu sorunu çözebilirim.

Bu sorun değil normal bir şey. Ayrıca hiç zararı yok ben çok fazla böyle hesaplar satın aldım ve kullandım. Tabii bilgisayarını açıp bırakıp gidersen yayın yaparlar ve bilgisayırını uzaktan kontrol ederler o zaman hesaptan çıkman lazım dikkat etmelisin.

Geri
Yukarı