Steam Hesaplar arası oyunları ve envanteri taşımak mümkün mü?

BeratKzmz

Hectopat
Selam, yaklaşık 2 ay önce arkadaşın gazıyla bir hile programı alıp CS'ye girdik ben sadece ölüm kalım - basit eğlence girceğimizi sanıyordum ama arkadaş ranked açmış hal böyle olunca Overwatch'dan hesabım VAC yedi açıkçası CS'yi çok sevmem ancak son zamanlarda CS2'nin Hype'ı ve arkadaşların da isteğiyle bir CS oynama isteği doğdu içime ve yeni bir hesap aldım ve o hesaba da CS seçkin aldım daha sonra VAC'lı bir hesaptan oynamaktansa bu hesabın hem görünüş olarak hem de skin satma zahmeti vs. olarak daha iyi olacağına karar kıldım ve asıl soruma gelirsek Steam'den hesap taşınabilir mi? Öncelikle kazandığım başarımlar, oyanama saatlerim ve levellerim çok umurumda değil sadece oyunlar ve envanterim geçsin yeter geri kalanı tekrar kasarım, bu mümkün müdür? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, yaklaşık 2 ay önce arkadaşın gazıyla bir hile programı alıp CS'ye girdik ben sadece ölüm kalım - basit eğlence girceğimizi sanıyordum ama arkadaş ranked açmış hal böyle olunca Overwatch'dan hesabım VAC yedi açıkçası CS'yi çok sevmem ancak son zamanlarda CS2'nin Hype'ı ve arkadaşların da isteğiyle bir CS oynama isteği doğdu içime ve yeni bir hesap aldım ve o hesaba da CS seçkin aldım daha sonra VAC'lı bir hesaptan oynamaktansa bu hesabın hem görünüş olarak hem de skin satma zahmeti vs. olarak daha iyi olacağına karar kıldım ve asıl soruma gelirsek Steam'den hesap taşınabilir mi? Öncelikle kazandığım başarımlar, oyanama saatlerim ve levellerim çok umurumda değil sadece oyunlar ve envanterim geçsin yeter geri kalanı tekrar kasarım, bu mümkün müdür? Cevaplarınızı bekliyorum.
Oyunların bazılarını Aile Paylaşımı yoluyla, envanterden de takas edilebilenleri yollayabilirsiniz şimdiki hesaba. CS'den VAC yediyseniz onları alamazsınız ama. Aile Paylaşımı için Steam sayfasından daha detaylı bilgi bakabilirsiniz.

Aile paylaşımını açıp diğer hesaptaki eşyaları takasla yeni hesaba taşıyabilirsin. VAC'li hesaplar nasıl bilmiyorum ama normalde oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunların bazılarını aile paylaşımı yoluyla, envanterden de takas edilebilenleri yollayabilirsiniz şimdiki hesaba. CS'den VAC yediyseniz onları alamazsınız ama. Aile paylaşımı için Steam sayfasından daha detaylı bilgi bakabilirsiniz.

Hocam zaten o zamanlar çok CS oynamıyordum Max 20TL envanterim var CS'de.

Ban yemiş hesaptan eşyalarınızı ve oyunlarınızı taşıyamazsınız. Umarım bir daha hile kullanmazsınız ayrıca.

Geri
Yukarı