Steam Hesaplar Arası Oyun Transferi Mümkün mü?

randomname1234

Decapat
Steam indiriminden yararlanmak için arkadaşımdan İninal kartıma para yatırmasını istedim, para yatırmak yerine direkt bir Steam hesabı açıp oyunları kendi kartıyla benim için satın almış. Ama ben o hesapta kalmasını istemiyorum yok mu bir yolu?

Sana alırken hediye şeklinde alması lazımdı. Maalesef kütüphaneye eklenen oyunların satılamaz ya da takas edilemez.
Oynamadıysa geri iade edip yeniden hediye şeklinde satın alabilir.

Daha önce hiç indirimleri karşılaştırmamıştım. Sonbahar indirimini cadılar bayramında yaparlarsa(geçen sene böyle yaptılar, öncesini hatırlamıyorum) sadece korku oyunları indirime girer. Bu durumda yılbaşı indirimini beklemeniz gerekir fakat oyunları en geç satın alınan tarihten 2 hafta sonra iade edebilirsiniz. Kararınızı buna göre verin.

Daha önce hiç indirimleri karşılaştırmamıştım. Sonbahar indirimini cadılar bayramında yaparlarsa(geçen sene böyle yaptılar, öncesini hatırlamıyorum) sadece korku oyunları indirime girer. Bu durumda yılbaşı indirimini beklemeniz gerekir fakat oyunları en geç satın alınan tarihten 2 hafta sonra iade edebilirsiniz. Kararınızı buna göre verin.
Kuzenle az önce hesapladık 622 liralık oyunu 212 liraya almışım. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı