Hesaplarım çalınıyor

44ghost44

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bundan 1 ay önce ben yanlışlıkla PC'ye virüs bulaştırdım, oradan bütün emailime ulaşmışlar. Ben de bunu bayağı bir araştırdım günlerce her hesabımı çalmaya çalıştılar ve sonunda galiba bir çözüm bulmuştum. Google'dan şifre yöneticisinden tüm şifreleri silince artık daha bir şey yapamadılar ama dün benim diğer e-posta adresimden yine başladılar. Şifre yöneticisinden sildim her şeyi ama bu sefer işe yaramadı. Yapılabilecek bir şey var mı? Bilgisi olan cevap versin.

Virüs bulaşan cihazınızı virüsten arındırdınız mı? Cihaza Kaspersky ile tam tarama yapın. Ardından bütün şifrelerinizi birbirinden farklı şifre olacak şekilde değiştirin. Şifre değişikliğini, tarama işleminden sonra yapın. Tarama işlemi cihazınızın durumuna göre 12 saati bulabilir.

Temiz format attınız mı? Keylog yemişsinizdir. Ve PC'den her giriş yaptığınız hesap bilgileri onlara gidiyor olabilir. Önce format atıp temiz kurulum sonra hesapları kurtarma kodları ile sıfırlama 2. doğrulamaları açmanız ve authentıcer uygulamalarını aktif etmeniz gerekir.

Arkadaşlar bundan 1 ay önce ben yanlışlıkla PC'ye virüs bulaştırdım, oradan bütün emailime ulaşmışlar. Ben de bunu bayağı bir araştırdım günlerce her hesabımı çalmaya çalıştılar ve sonunda galiba bir çözüm bulmuştum. Google'dan şifre yöneticisinden tüm şifreleri silince artık daha bir şey yapamadılar ama dün benim diğer e-posta adresimden yine başladılar. Şifre yöneticisinden sildim her şeyi ama bu sefer işe yaramadı. Yapılabilecek bir şey var mı? Bilgisi olan cevap versin.
Banada oluyor hiçbirşey yapamazlar ama format atın.

Kaspersky'ın yanlış hatırlamıyorsam mail korumasi var.Kaspersky indirip mailinizi ordan taratın.Tüm sorunları bulup size çözüm yolu gösterecektir.

Bence ilk önce tertemiz bi' format atın. Daha sonra üşenmeden bütün şifrelerinizi değiştirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı