Hesaplarım ne kadar eder?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşım bence senin fiyatlandırma hakkında hiçbir bilgin olmadığın için böyle konuşuyorsun. Zaten hesaptaki 3 oyunun indirimli fiyatını toplasam 600₺'ye geliyor. Neyin 200'ünden bahsediyorsun. Bir akıllı sensin zaten. Yukarıda bilmeyen arkadaşlar bir zahmet yazmasın demişim. Bilmiyorsan bilgi kirliliği yaratma.

Arkadaşım 300 nasıl oluyor? Indirimli fiyattan Cyberpunk ve RDR almaya çalışsa zaten 380-400₺ civarı fiyat çıkarıyor. Hesapların toplamında 700'den fazla oyun var. Bilerek dalga mı geçiyor forum anlamıyorum.

Dostum senin amacın bu oyunlardan ne kar etmek mi?
Satıyorsan artık oyun oynamıyorum elime de para geçsin diye satıyorsun. İnsanlarda bu oyunları bir arada ucuz bir şekilde alayım diye alıyor.

Arkadaşım 300 nasıl oluyor? Indirimli fiyattan Cyberpunk ve RDR almaya çalışsa zaten 380-400₺ civarı fiyat çıkarıyor. Hesapların toplamında 700'den fazla oyun var. Bilerek dalga mı geçiyor forum anlamıyorum.

Vac banlı hesaba ben büyük paralar vermem. Akabinde tüm oyunları oynamazdım. BF oyunları işimi görür sadece.

VAC banlı diye kocaman yazı yazacak ve asla kalkmayacak. İsterse 1000 tane oyunun olsun %50'den daha fazla şekilde indirir fiyatını. İsterse 1000 Oyunun hepsi AAA olsun umrunda olmazsın alıcıların. Büyük ihtimalle 800TL'yi geçmez hesabın.

Dostum tam olarak nasıl bir fiyat yazılmasını bekliyorsun? Kimse oyunların toplamının ederi kadar vermez. Öyle verecekse zaten gitsin kendi hesabına satın alsın oyunu alıcı olan kişi, en azından hesabın geri alınma riski olmaz. Ayrıca kutulu oyun satmıyorsun ki, dijital oyun hesabı satıyorsun.

Aynen öyle iste ben de bunu diyordum.

Bu arada benim için VAC yazıp yazmaması önemsiz satmak istersen 350-400'e alırım.

Dostum tam olarak nasıl bir fiyat yazılmasını bekliyorsun? Kimse oyunların toplamının ederi kadar vermez. Öyle verecekse zaten gitsin kendi hesabına satın alsın oyunu alıcı olan kişi, en azından hesabın geri alınma riski olmaz. Ayrıca kutulu oyun satmıyorsun ki, dijital oyun hesabı satıyorsun.
Arkadaşım bak şurada açıklıyorum diğerleri de buraya baksın tek tek yazmayayım. Ben oyunların hepsinin indirimdeki fiyatı kadar edecek demiyorum. Yanıtlarda gördüğün gibi 200₺ eder diyorlar. 200₺ nereye ediyor? 700+ oyun var, içerisinde bir çok güncel oyunu da barındırıyor diyorum. 200'e satılan hesapları daha görmemişler herhalde. Her oyuna 50 kuruş saysa ki içerisinde RDR gibi oyunu da 50 kuruşa alacak olsa 350₺ yapıyor. Ki öyle bir ihtimal de yok.

Tamam içerisinde CoD serisi, AC serisi, Red Dead Redemption 2, FH4 Deluxe olan VAC'lı hesabı 300'e bul ben alacağım.

VAC banlı olsun. 700'den fazla oyun var diyorum. Birçoğu da triple a oyunlar. Nereye 200-300 ediyor?

Hesabın net fiyatını söylesem zaten burada sormam. Fark ettiysen oyunların indirimdeki fiyatını söylüyorum. Bir iki oyun fiyatlarından yoksun arkadaş 200₺ eder diyor. Indirimde RDR zaten 200 ediyor. Sen 200 verip içerisinde RDR ve 700 oyun olan hesap mı alacaksın? Akşam akşam güldürüyorlar.

Sonuna kadar haklısın kanka ama alan bulamazsın.

Kim hileden banlanmış bir hesaba çok para verir? Popüler oyunların toplamı 580 etse de kimse onları 580'e almaz. Üstüne bir de hile damgası olunca fiyatı çok aşağı çeker bu durum. 300- 350 verirdim ben olsam. Şunu unutmuşum BF V ve BF 1 ücretsiz verildi.
Tamam BF V ve BF 1 ücretsiz verildi, RDR2 de mi ücretsiz verildi? AC Valhalla da mı ücretsiz verildi? AC Odyssey de mi ücretsiz verildi? COD serisi de mi ücretsiz verildi? Cyberpunk 2077 de mi ücretsiz verildi? Vallahi tamamen boş yorumdan başka bir şey değil.

Tamam BF V ve BF 1 ücretsiz verildi, RDR2 de mi ücretsiz verildi? AC Valhalla da mı ücretsiz verildi? AC Odyssey de mi ücretsiz verildi? COD serisi de mi ücretsiz verildi? Cyberpunk 2077 de mi ücretsiz verildi? Vallahi tamamen boş yorumdan başka bir şey değil.
Hocam sadece oyunun fiyatını hesaba katıyorsunuz bu bir hata. Şimdi hadi diyelim alışverişi bir site aracılığıyla yaptınız fakat bu durumda bile sizin parayı alıp, harcadıktan sonra Steam hesabını sadece 2-3 bilgi vererek geri alma ihtimaliniz var. Bir insan aldığı şey yeterince ucuz olmadıktan sonra ve üstüne profilinde "Vac banlı" yazan hesabı neden riske girerek satın alsın ki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı