Steam Hesapta Guard olmasına rağmen çalındı

said7219

Picopat
Daha fazla  
Daha önce başıma gelmişti ve sadece puanlar gitti zannetmiştim. Ama envanterim ve paramda gitmişti. Technopat'ta konu oluşturdum ve şifremi değiştirmeme rağmen yine puanlarım çalındı. Steam Guard var ve e-posta Çince geliyor. Başka bir telefondan şifremi sıfırlamak için girdiğimde de arayüz Çinceydi. Bilgisayarım yanımda olmadığı için mecbur başka cihazdan sıfırladım. Bu neden oluyor nasıl hesabıma erişimleri var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce başıma gelmişti ve sadece puanlar gitti zannetmiştim. Ama envanterim ve paramda gitmişti. Technopat'ta konu oluşturdum ve şifremi değiştirmeme rağmen yine puanlarım çalındı. Steam Guard var ve e-posta Çince geliyor. Başka bir telefondan şifremi sıfırlamak için girdiğimde de arayüz çinceydi. Bilgisayarım yanımda olmadığı için mecbur başka cihazdan sıfırladım. Bu neden oluyor nasıl hesabıma erişimleri var?

E-posta şifrenizi değiştirin giriş yapan cihazları kontrol edin telefonunuzu sıfırlayın bilgisayarıda sıfırlayın Steam parolanızı sıfırlayın ve Steam üzerinden tüm cihazlardan çıkış yapın ve sıfırlanmış cihazlarınıza antivirüs kurun Kaspersky 1 yıl 3 cihaz + sınırsız VPN kampanyadaydı 200-300 TL arası idi. Olay tamamen izlenmeniz ile alakalı diye düşünüyorum.

E-posta şifrenizi değiştirin giriş yapan cihazları kontrol edin telefonunuzu sıfırlayın bilgisayarıda sıfırlayın Steam parolanızı sıfırlayın ve Steam üzerinden tüm cihazlardan çıkış yapın ve sıfırlanmış cihazlarınıza antivirüs kurun Kaspersky 1 yıl 3 cihaz + sınırsız VPN kampanyadaydı 200-300 TL arası idi. Olay tamamen izlenmeniz ile alakalı diye düşünüyorum.
İzlenmeden kastınız nedir hocam ? Steam ve e-postamı ve bilgisayarımı sıfırlamıştım yine başıma geldi. Bir tek telefonu sıfırlamadım ama onda da problem olabilecek bir yazılım vs. indirmedim.

İzlenmeden kastınız nedir hocam? Steam ve e-postamı ve bilgisayarımı sıfırlamıştım yine başıma geldi. Bir tek telefonu sıfırlamadım ama onda da problem olabilecek bir yazılım vs. indirmedim.

İzlenmek derken bayağı telefonunuzdaki herhangi APK dosyası ya da müzikden geçen virüsler ve casus yazılmlar çerezleri(cookie)leri kaptırdınız ya da telefonunuzda bir güvenlik açığı var bu hem Steam hesabınızı hem de tüm uygulamalarınızı riske atar Android cihaz ise sıfırlamanızı tavsiye ederim bu şekilde korunabilirisiniz hala devam ediyorsa modeminizde virüs olabilir sürekli pop up reklamlar açıp linkler yönlendiriyordu başıma geldi güzelim TP-Link modemi imha ettim 🥲 herhangi Free CS skin sitesine veya benzer şeylere hesap bilginizi paylaşmayın.

İzlenmek derken bayağı telefonunuzdaki herhangi APK dosyası ya da müzikden geçen virüsler ve casus yazılmlar çerezleri(cookie)leri kaptırdınız ya da telefonunuzda bir güvenlik açığı var bu hem Steam hesabınızı hem de tüm uygulamalarınızı riske atar Android cihaz ise sıfırlamanızı tavsiye ederim bu şekilde korunabilirisiniz hala devam ediyorsa modeminizde virüs olabilir sürekli pop up reklamlar açıp linkler yönlendiriyordu başıma geldi güzelim TP-Link modemi imha ettim 🥲 herhangi Free CS skin sitesine veya benzer şeylere hesap bilginizi paylaşmayın.
Aynı modeme bağlı başka bir cihaz üzerinden bu bulaşabilir mi hocam?

İzlenmeden kastınız nedir hocam ? Steam ve e-postamı ve bilgisayarımı sıfırlamıştım yine başıma geldi. Bir tek telefonu sıfırlamadım ama onda da problem olabilecek bir yazılım vs. indirmedim.
Belki trojen yemişsindir .

Yeni konular

Geri
Yukarı