"Heur:HEUR: trojan. Script. Generic" virüsü

ShadowFighter

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Şimdi kurstan geldim bilgisayarı açtım virüs var. Aman tanrım didim. Kaspersky falan uyarı verdi. Görev yöneticisine bakayım dedim. Açılmıyor, yeniden başlattım, bozuk görüntü hatasını aldım NVIDIA'dan. Şimdi her şey çalışıyor. Tam silinmiş midir? Başlat tuşu çalışmıyordu. Şimdi çalışmayan şey yok. Neler yapabilirim başka?
@acv hocam bu sefer gerçekten yardımınıza ihtiyacım var.

1647796842175.png

Kafamı yiyecektim. Format gerekiyor mu? Çünkü hiç bir hizmet çalışmıyordu.

Şimdi kurstan geldim bilgisayarı açtım virüs var. Aman tanrım didim. Kaspersky falan uyarı verdi. Görev yöneticisine bakayım dedim. Açılmıyor, yeniden başlattım, bozuk görüntü hatasını aldım NVIDIA'dan. Şimdi her şey çalışıyor. Tam silinmiş midir? Başlat tuşu çalışmıyordu. Şimdi çalışmayan şey yok. Neler yapabilirim başka?

Eki Görüntüle 1337914
Kafamı yiyecektim. Format gerekiyor mu? Çünkü hiçbir hizmet çalışmıyordu.

Bir Google eklentisi korkmaye bence gerek yok.

Eki Görüntüle 1337914
Kafamı yiyecektim. Format gerekiyor mu? Çünkü hiç bir hizmet çalışmıyordu.
Chrome'deki bir eklenti buna sebep olmuş.Eklentilerinizin SS'ini atar mısınız?SS aldıktan sonra silin tüm eklentileri,güvenilir dediklerimizi tekrar kurarsınız.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1337951
Birde "Volume Booster" var. Bass için kullanıyorum.

Çektim sorguya zaten. "ben sadece yobyox oynayıp vidyo seyyettim".
Bir sorun yok gibi.Bence kardeşiniz bir roblox eklentisi falan yüklemiş olabilir veya bir hile yüklenmiştir o eklenti eklemiştir. Bunlar olabilir.Çerezleri bir temizleyin bence. ( Kayıtlı şifreleriniz gider.) Kaspersky ile tam tarama yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı