Heuristic PUP Nedir?

Bir sorun yok. CCleaner ile zamanlanmış görevleri devredışı bırak ve illegal lisanslama kullanıyorsun mümkünse kullanma.
Merhaba. Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Sistemde biraz yavaşlama vardı bir de sanki. CCleaner ve Technopat Bakım Yönergesi'ne uyaraktan bakım yapmayı düşünüyorum zaten. Sistem tarama 1 ve 2 raporuna ihtiyaç yoktur değil mi? Bir de önceden lisanssız kullandığım yazılımları peyderpey lisanslıyorum ya da kullanmayı bırakıyorum. Aslında Office 365 üyelik te vardı ama kurmaya vakit olmamıştı evdeki diğer PClerde kullanıyorduk. Çok teşekkürler.

Merhabalar herkese. Ben bilgisayarımda Adwcleaner ile tarama yaptım ve sezgisel korumasıyla bir pup buldu. Temizledim, ikinci taramada yine vardı. Daha sonra şüphelenip Bitdefender ile tam tarama, Malwarebytes Anti Malware 3 ile PUP'ları da tarayacak şekilde custom scan ve threat scan, Hitman Pro ile de tarama yaptım ve bir şey bulamadı. Bilgisayarımda anormal reklam vs. Yok. Sizce tehlike altında mıyım? Bana ne önerirsiniz? Çok teşekkürler.
Benim Google chromede durmadan reklamlar çıkıyor otomatik olarak sayfalar açıyor ne yapmam gerek detaylı bir şekilde yardımcı olur musunuz konu açmıştım ama herkez farklı şeyler demiş kafam karıştı detaylı bir şekilde anlatma şansınız var mıdır ?

Heuristic PUP Nedir?
Bak istenmiş ve beğeni yapmışım. İstenenleri paylaşın demişim ille de benim istememe gerek yok. Söylenenleri yapın demek benim de istediğim anlamına gelir. Tekrar aynı şeyi söylemektense isteneni verin diyoruz.

Tamam
Heuristic PUP Nedir?
Bak istenmiş ve beğeni yapmışım. İstenenleri paylaşın demişim ille de benim istememe gerek yok. Söylenenleri yapın demek benim de istediğim anlamına gelir. Tekrar aynı şeyi söylemektense isteneni verin diyoruz.
Merhaba, önceki mesajım için özür dilerim. Bilgisayarım yanımda olduğunda en kısa zamanda ulaştıracağım. İyi günler...

Heuristic PUP Nedir?
Merhaba. Herhalde logları bugün ya da yarın çıkarabileceğim. Bitdefender'ı kapatayım mı bu işlemde? Bir de HiJackThis raporuna da gerek var mıdır? Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı