Hi Level 16 GB RAW'dan nasıl biçimlendirilir?

Croash

Hectopat
Daha fazla  
Hi Level Smart marka 16 GB bir flash belleğim var. RAW oldu ve biçimlendirmeyi denerken yazma koruma hatası veriyor. Diskparttan gerekli komutları yazıyorum ve hata vermiyor yani başarılı oluyor fakat yazma koruması yine de kalkmıyor.

Bu rehberi uygular mısınız öncelikle bir?

Bu rehberi uygular mısınız öncelikle bir?

Hocam işte USB de yazma koruma için rehberi uygulayamıyorum. Disk in üstüne sağ tıkladığımda hiçbir şey çıkmıyor.

Dosya Ekleri

• 1233213213132123.png
    1233213213132123.png
    97,1 KB · Görüntüleme: 66

Hocam işte USB de yazma koruma için rehberi uygulayamıyorum. Disk in üstüne sağ tıkladığımda hiçbir şey çıkmıyor.
Hocam bu sorun genellikle artık USB'nin NAND yongası ölmek üzere olduğu zamanlarda çıkar. USB artık sadece okuma yapacak yani yazma yapamayacak. Uğraşmaya değmez bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki şeyleri deneyin. Olmazsa geçmiş olsun o USB'nin ömrü dolmuştur artık.

Ayrıca SSD kullanıyorsunuz ve MBR biçiminde. Onu bir ara format atarken GPT yapın. SSD'ler MBR ile kullanıldığında yavaş çalışırlar. GPT olmaları önemli SSD'ler için. :)

Hocam bu sorun genellikle artık USB'nin NAND yongası ölmek üzere olduğu zamanlarda çıkar. USB artık sadece okuma yapacak yani yazma yapamayacak. Uğraşmaya değmez bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki şeyleri deneyin. Olmazsa geçmiş olsun o USB'nin ömrü dolmuştur artık.

ayrıca SSD kullanıyorsunuz ve MBR biçiminde. Onu bir ara format atarken GPT yapın. SSD'ler MBR ile kullanıldığında yavaş çalışırlar. GPT olmaları önemli SSD'ler için. :)

Flashfree ile kontrol ettim sisteminizde yazma koruması yok diyor fakat videodakileri şeyleri yapınca da olmuyor.

Flashfree ile kontrol ettim sisteminizde yazma koruması yok diyor fakat videodakileri şeyleri yapınca da olmuyor.
Bu kadar şeyden sonra hala aynı hatayı alıyorsanız donanımsal olma ihtimali çok yüksek hocam. USB marka modeli nedir? SanDisk Cruzer Blade gibi kalitesiz USB belleklerde çok sık karşılaşılıyor yazma koruması hatası ile. 16 GB USB bellek içinde değmez bence artık bu kadar denemeden sonra.

Bu kadar şeyden sonra hala aynı hatayı alıyorsanız donanımsal olma ihtimali çok yüksek hocam. USB marka modeli nedir? SanDisk Cruzer Blade gibi kalitesiz USB belleklerde çok sık karşılaşılıyor yazma koruması hatası ile. 16 GB USB bellek içinde değmez bence artık bu kadar denemeden sonra.

Hi Level Smart marka.

Yeni konular

Geri
Yukarı