Hi-Level Smart 16 GB USB gözükmüyor

Sadri Mert

Decapat
Elimde hi-level smart 16 gb'lık usbsi var. Usbyi pc ye takınca bilgisayarımda gözükmüyor aygıt yöneticisinden kaldırıp tekrar takıyorum ama yine aynı şekilde gözükmüyor. Hiçbir şekilde usbye giremiyorum. Sorunu nasıl çözebilirim?
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı2.PNG

Son düzenleme:
Bilgisayarım>Yönet>Disk Yönetimi bu kısımdan takmış olduğunuz belleğe harf atarsanız sorununuz muhtemelen çözülür bazen Windows harf ataması yapmıyor.

Başlat çalştır diskmgmt.msc yazın. Açılan disk yöneticisi ekranında diski biçimlendirin.
Evet dediğiniz yere girdim ama alt kısımda medya yok diyor, üstte ise gelmiyor bile.
Ekran Alıntısı3.PNG

Bilgisayarım>Yönet>Disk Yönetimi bu kısımdan takmış olduğunuz belleğe harf atarsanız sorununuz muhtemelen çözülür bazen Windows harf ataması yapmıyor.
Sanırım F harfi atanmış zaten ama yine de gözükmüyor.
Ekran Alıntısı4.PNG

Aldığınız cihaz bozuk olabilir mi acaba? Ya da sahte? minitool partition wizard programını indirip bir de oradan cihazı biçimlendirmeyi deneyin.

CMD'yi açın sırayla ; diskpart>list disk>sel disk(USB belleğinizin disk numarası kaç ise onu yazın)>clean deyip temizleyin.

Aldığınız cihaz bozuk olabilir mi acaba? Ya da sahte? minitool partition wizard programını indirip bir de oradan cihazı biçimlendirmeyi deneyin.
Cihazı A-101 den almıştım. Dediğiniz programı indirdim fakat usb burada da gözükmüyor ama aygıt yöneticisinde var. Flash bellek üzerindeki ışık da yanıyor, bağlanıyor bilgisayara fakat neden görünmüyor?
Ekran Alıntısı6.PNG

CMD'yi açın sırayla ; diskpart>list disk>sel disk(USB belleğinizin disk numarası kaç ise onu yazın)>clean deyip temizleyin.
Sanal disk hizmeti hatası aygıtta medya yok diyor ne yapmalıyım?
Ekran Alıntısı5.PNG

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı