Hi-Level Smart USB Bellek Gözükmüyor

abdullahyuksel

Hectopat
3-4 ay önce format atmak için aldığım USB bellek gözükmüyor. Format attıktan sonra USB diskte yeni bir disk açılmıştı ismi 'uefi_boot' gibi bir şeydi bende o diski sildikten sonra USB bellek gözükmeye başladı.

Bilgisayar ve telefonlara taktığımda USB diskin ışıkları yanıyor. Bilgisayarlara taktığımda ses geliyor ve disk yönetiminden görebiliyorum. Disk yönetiminde 'sürücü harf ve yolu değiştir' dediğimde sistem dosyayı bulamıyor hatası alıyorum. Biçimlendir dediğimde "Sistem çevrimdışı olduğundan Windows bu birimi biçimlendiremiyor" hatası alıyorum. Hataların ekran görüntülerini yükledim bakabilirsiniz. Aynı zamanda aygıt yöneticisinde de gözüküyor ve USB belleğin çalıştığı yazıyor.

Telefonlara takınca ise "USB belleğiniz hasarlı" gibi bir uyarı çıkıyor daha sonra biçimlendirip kullanabiliyorum. Acaba bu USB için yapabileceğimiz bir şey var mı? Yoksa uğraşmaya değmez mi?

374158
374159
374163
374164
374165
374167

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı