Hi-Level SSD yazma hızı çok düşük

Seymen Aktaş

Kilopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Hi level 120 gb Ultra Hlv-ssd30ult
Anakart
Msi B350 pc mate
Hi-Level 120 GB Ultra HLV-SSD30ult kullanıyorum. Okuma ve yazma hızları bu şekilde. Normalde 500'e 500 hız vadediyor. Bu benimle alakalı bir sorun mu, SSD mi? Yorumları da çok iyiydi mağaza sayfasında.

İlk görsel SSD ikinci görsel HDD.

Dosya Ekleri

• IMG_20240204_212814.jpg
    IMG_20240204_212814.jpg
    113,4 KB · Görüntüleme: 29
  • 17070717127341847855134262887007.jpg
    17070717127341847855134262887007.jpg
    123,1 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumları da çok iyiydi mağaza sayfasında.
Yorumları iyi diye ürün iyi olmuyor. Oradaki cahillerin yorumuna bakarak ürün alacak olursak Turbox da Türkiye'nin en iyisi çıkar.

Aldığın ürün çöp, bu hızlara düşmesi de şaşırtıcı değil. Teknolojik ürün alırken günlük kullanıcının ''kullanıyorum sorun yok, bas 5 yıldızı a...'' yorumunu dikkate almak yerine forumlarda konu aç sor.

Yorumları iyi diye ürün iyi olmuyor. Oradaki cahillerin yorumuna bakarak ürün alacak olursak Turbox da Türkiye'nin en iyisi çıkar.

Aldığın ürün çöp, bu hızlara düşmesi de şaşırtıcı değil. Teknolojik ürün alırken günlük kullanıcının ''kullanıyorum sorun yok, bas 5 yıldızı a...'' yorumunu dikkate almak yerine forumlarda konu aç sor.
Yorumlara bakarak almadım zaten, zamanında o kadar bütçem vardı.

Yorumlara bakarak almadım zaten.
Yorumları da çok iyiydi dediğiniz için öyle belirttim. Oraya yorum yazanların %99'u ürünü hiçbir şekilde incelemiyor, test etmiyor. Sadede alıyor takıyor bilgisayara, çalıştığı için de yüksek puan veriyor.

Neyse, özetle aldığınız ürün kalitesiz. Garantisi falan varsa gönder ama yenisini gönderseler de aynı problemleri yaşatır. Dandik SSD dandik SSD'dir. Almışsınız, sağlık olsun. Ömrü bitene kadar kullan.

Ölmüş dandik bir ürün olduğundan ötürü. USB bellek hızına kadar düşmüş. Önemli bilgilerinizi depolamayın hatta bence direkt hiç kullanmayın.
Laptopta çift m2 ssd vardı. Birini masaüstüne takıp format atayım o zaman. 2.5 inch dönemi de geçti zaten

Yorumları da çok iyiydi dediğiniz için öyle belirttim. Oraya yorum yazanların %99'u ürünü hiçbir şekilde incelemiyor, test etmiyor. Sadede alıyor takıyor bilgisayara, çalıştığı için de yüksek puan veriyor.

Neyse, özetle aldığınız ürün kalitesiz. Garantisi falan varsa gönder ama yenisini gönderseler de aynı problemleri yaşatır. Dandik SSD dandik SSD'dir. Almışsınız, sağlık olsun. Ömrü bitene kadar kullan.
Yok yıllar geçti zaten 2018 de aldım yanlış hatırlamıyorsam. İlk aldığımda da yazma hızı düşüktü nispeten 250 civarlarındaydı ama sorun etmemiştim ucuz olduğu için değiştirme vakti gelmiş demek.

Yeni konular

Geri
Yukarı