HiAlgo Boost uygulaması VAC yasaklaması getirir mi?

J.

Hiç kurmadım. Ama kurmayı düşünüyorum. Burama kadar geldi yani. Ya Allah aşkına, 360P çözünürlük, en kötü ayarlar ile the long Dark'ı 30 FPS ile zor oynatıyor. Evet sürücüleri kuracağım. Bu arada profil yakıyor😉😉

Sevgili arkadaşım. Keşke sürücüler yani Driver diye tabir ettiğimiz yazılımlar keyfe değer bir şey olsaydı. Sisteminden gerekli olan tam performansı almak istiyorsan kesinlikle bunları yapman gerek. Sürücüsüz donanım, şoförsüz arabaya benzer.

Sevgili arkadaşım. Keşke sürücüler yani Driver diye tabir ettiğimiz yazılımlar keyfe değer bir şey olsaydı. Sisteminden gerekli olan tam performansı almak istiyorsan kesinlikle bunları yapman gerek. Sürücüsüz donanım, şoförsüz arabaya benzer.

Evet kurmayı planlıyordum yeni yeni oyun oynamaya başladım henüz nasip olmadı. Yarın kurmayı düşünüyorum.

Yanıt yazana herkese teşekkürler. Programı kullanmayacağım:) AMD HiAlgo yu satın almış diye duydum, umarım şu programa en kısa sürede güncellemek için bir el atarlar. Böyle büyük firmaların VAC yasaklaması getirecek programlar yapacağını düşünmüyorum rahat rahat kullanırız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı