Hiç anime izlememiş birisine anime önerisi

Mr.Tulpar

Centipat
Yer
Phoenix
Daha fazla  
Meslek
Youtuber/Editör/Oyun haber yazarı
Şimdiye kadar hiç anime izlemedim, içine çekmedi beni fazla ama şimdi izlemek istiyorum ama ne izleyeceğim onu da bilmiyorum.
Araba aksiyon dövüş komik tarzındaki dizileri filmleri severim bu tarzda önereceğiniz anime var mı?

Şimdiye kadar hiç anime izlemedim, içine çekmedi beni fazla ama şimdi izlemek istiyorum ama ne izleyeceğim onu da bilmiyorum.
Araba aksiyon dövüş komik tarzındaki dizileri filmleri severim bu tarzda önereceğiniz anime var mı?
Cowboy Bebop. Bence tam istediğiniz şey bu. Harika bir aksiyon animesi. Yeri gelince komedi yeri gelince dram da var.

Samurai champloo muhteşem bir seri tavsiye ederim onun yanında erased uzun soluklu bir şeyler istiyorsan bleach ve Naruto bitmesin istiyorsan One piece.

Hikaye olarak Naruto
Dövüş sahneleri olarak bleach daha iyidir.

Fazla anime izleyen birisi değilim. İlk izlediğim anime One Punch Man olmuştu seversin sen de karakter her şeye tek atıyor ve komedi tarzında.

Saiki Kusuo da güzeldir en sevdiğim animedir konusu ise kendi dünyasında özel güçlere sahip tek kişi ve gücü tanrı seviyesinde falan. Hiçbir egosu yok, klasik bir liseli olmaya çalışıyor. Okul ve okul arkadaşlarıyla geçiyor olaylar. Komedi türünde izlemeni öneririm.

Dövüş sporları/boks seviyorsan Hajime no ippo öneririm.

Tsubasa tek bildiğim anime.

Geri
Yukarı