Hiç anime izlememiş birisine anime önerisi

The Princess and Pilot anime filmine bakabilirsiniz. Hikaye bakımından düz ve istediklerinizin bazılarını içeriyor. Hikayesinde ise görücü usulüyle evlendirilen bir prensesin savaştaki kocasına uçakla ulaştırılması. Çok klişe ancak 1.5 saatlik film şeklinde olması, fizik kurallarına karşı gelen uçak dogfight sahneleri, düz ve biten akışıyla çok rahat bitirilebilir.

Bu animeyi izleyemiyorsanız çoğu animeyi de izleyemezsiniz demektir ki fanservice(özellikle kadın karakterlerin şehvet oluşturabilecek göğüs, ayak ve kalça gibi bölgelerinin teşhir edilmesi, kıyafet ve davranışların tamamen izleyiciye "tatmin" verecek şekilde düşünülmesi) ve yoğun romantizm ögeleri artık her anime için standart.

Şimdiye kadar hiç anime izlemedim, içine çekmedi beni fazla ama şimdi izlemek istiyorum ama ne izleyeceğim onu da bilmiyorum. Böyle aksiyon dövüş tarzı filmler severim.
Death Note öneririm ben de animeye giriş 101’dir zaten. Spoiler vermiyim, belirli bir olaydan sonra bence kötüye sarıyor kendini ama anlattığı hikaye çok özgün yani bırak animeyi film dizi gibi mecralarda bile çok az benzeri bulunan bir hikaye.

Şimdiye kadar hiç anime izlemedim, içine çekmedi beni fazla ama şimdi izlemek istiyorum ama ne izleyeceğim onu da bilmiyorum. Böyle aksiyon dövüş tarzı filmler severim.

Hocam direkt Naruto'yla başla bende sevmezdim animeleri şimdi 3'ye seyrediyorum Naruto'yu.

Death Note öneririm ben de animeye giriş 101’dir zaten. Spoiler vermiyim, belirli bir olaydan sonra bence kötüye sarıyor kendini ama anlattığı hikaye çok özgün yani bırak animeyi film dizi gibi mecralarda bile çok az benzeri bulunan bir hikaye.
Ben Death Note ile başlamadım fakat açıp izlediğim ilk Death Note idi. Hiç sarmamıştı. Daha sonra bir gaz ile Naruto'ya başlayıp biraz dayandım. Shippuden'den sonra anime sevgimi tetikledi zaten.

Hocam direkt Naruto'yla başla bende sevmezdim animeleri şimdi 3'ye seyrediyorum Naruto'yu.
Naruto yeni başlayanlara uygun değil. Alışması için daha sade olmalı. OG'yi asla beğenmeyecektir.

Ben Death Note ile başlamadım fakat açıp izlediğim ilk Death Note idi. Hiç sarmamıştı. Daha sonra bir gaz ile Naruto'ya başlayıp biraz dayandım. Shippuden'den sonra anime sevgimi tetikledi zaten.
Ya kanka bana Naruto’nun Death Note’dan daha akıcı olduğunu söyleme lütfen. Biri 700 bölüm ticari amaçla uzatılmış onlarca shounen’den biri, diğeri ise bambaşka orijinal bir yapım. En boş bölümlerie sahip shounen Naruto benim gözümde, o kadar vakit harcayacağına gitsin Bleach OP izlesin.

Naruto ile başladım ben de. Eğer çok sabrım olmasaydı kapatır bir daha animelerin yüzüne bakmazdım. Yeni başlayan biri için uygun değil. Daha sonra izlenirse sevilir ama.

Ya kanka bana Naruto’nun Death Note’dan daha akıcı olduğunu söyleme lütfen. Biri 700 bölüm ticari amaçla uzatılmış onlarca shounen’den biri, diğeri ise bambaşka orijinal bir yapım. En boş bölümlerie sahip shounen Naruto benim gözümde, o kadar vakit harcayacağına gitsin Bleach OP izlesin.
Naruto güzel demiyorum ki. Death Note'dan daha iyi sadece benim gözümde. Death Note bilmem kaç anime izlememe rağmen hala bitirmekte zorlandığım bir yapım. Naruto olsa şimdi izlemem fakat Death Note olsa yine izlemem. Mangası güzel ama.

Geri
Yukarı