Hiç anime izlemeyen birine anime önerileri

Merhaba anime izlemeye başlamak istiyorum. Önerdiğiniz güzel animeler nelerdir? Hangileriyle başlamalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Attack on titan.
Demon slayer, Tokyo Ghoul, Ao No Exorcist, Akame Ga Kill, Jujutsu Kaisen, One Puch Man, Toaru Majutsu No Index, Toradora! Dr. Stone.

Yeni başlayanlara tavsiye edebileceklerim ve şu anda en bilinenler bunlar.

Merhaba anime izlemeye başlamak istiyorum. Önerdiğiniz güzel animeler nelerdir? Hangileriyle başlamalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Kanka geç kalmışım ama Owari No Seraph'ı net izle az bilinir ama müqq bir de aşk ve dram yani göz yaşı diken diken tüğler istiyorsan Kimi No Suizou Wo Tabetai ve A Whisker Away ve Hello World ve en az 35dk ağladığım bir animedir saygım sonsuz !!!izleyinnn---Koe No Katachi---izleyinnn!!!

Eğer benim gibi biri olduğunuzu varsayarsan ben High School DXD ile başlamıştım bence anime dünyasının içine çekilmeniz için yeterli bir anime.
Eğer benim gibi biri olduğunuzu varsayarsan ben high school DXD ile başlamıştım bence anime dünyasının içine çekilmeniz için yeterli bir anime.

Pardon yeni gördüm konu tarihini.

Benim en sevdigim anime One piece ama onu bircok insanin izleyebilecegini sanmıyorum. Çünkü uzun bayağı. Siz attack on titan, kabaneri of the iron Fortress, mirai nikki, ansatsu kyouhitsu, kyoukai no kanata, parazit animesi vardı adini unuttum o olabilir, akame ga kill olabilir fire Force olabilir, One punchman olabilir. Bence başlangıç için One punchman ya da shingeki no kyojin bayağı iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı