Hiç aşk duygusunu yaşadınız mı?

Triantfolya

Hectopat
Hiç aşk duygusunu yaşadınız mı? Eğer yaşadıysanız ne hissettirdi? Bir neden ötürü mü aşık oldunuz yoksa aşkın bir nedeni var mıdır?

Huşların ve yılanların şarkısı kitabından:
"Snow ayrıca aşk denilen şeyi sevmemişti. Onu aptallaştırmasından. Savunmasız bırakmasından hoşlanmamıştı. Lucy Gray onun kalbini çalımıştı ..."

2. sınıfta mı neydi😅
O kıza da benden başka 3 kişi aşıktı. 5. sınıfta aynı sınıfa düşmuştuk ama zaten 4'e geçince bitmişti gibi bir sey. Saçma bir sevdaydı ve sadece içimde yasadım.
Komikti vallahi.

Buradaki önerilerimi buna göre yapmiyorum. Dogaclama oneri yapiyorum.

@Triantfolya şöyle söyleyebilirim, sınav senemdi o sene. Ders çalışırken falan aklıma o gelirdi, onunla aynı üniversitede okuyacağımın hayalini kurardım öyle basit hayaller falan. Kız sevdiğimi bilmiyordu bu arada, sonrasında da işte o olmadan yapamam gibi düşüncelerim olurdu. Aradan 10 sene geçti, o kişi olmadan da oluyor arkadaşlar :D Konusunu açmıştım, okumak isterseniz link atabilirim @Triantfolya.

YaŞAdiK oNUnDa eN kRaLInı yaşadık.(!) Şu ana kadar bir kere tek yaşadım, ilişkilerim oldu ama çoğu hoşlantıydı sadece; düşündüğümde keşke o kadar değer vermeseydim, o kadar ilahlaştırmasaydım diyorum. O kişide emindim o da hayatımın kazığını attı ve gitti. Bundan sonra ikili ilişkilere buluşacağımı zannetmiyorum.

Son düzenleme:
Hiç aşk duygusunu yaşadınız mı? Eğer yaşadıysanız ne hissettirdi? Bir neden ötürü mü aşık oldunuz yoksa aşkın bir nedeni var mıdır?

Maalesef bu hastalığa tutuldum. (Aşk bana göre bir hastalıktır, Rabbim düşmanımın başına vermesin. Çok zor bir imtihandır.) Neler hissetiğimi ise uzun uzun anlatmıştım zaten. Çok uzun lakin belki bi ara göz atarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı