Hiç canlı bir şekilde vahşete tanık oldunuz mu?

566156

Kilopat
Makaleler
19
Hiç gerçek hayatta canlı bir şekilde vahşete tanık oldunuz mu? Böyle bir anınız varsa anlatabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Okuldan eve giderken bir tane kedinin yavru fareyi canlı canlı ham yaptığını görmüştüm.

Bir tane araba kediye çarpmıştı ve ölmüştü kedi. Öğretmenimin elin de çanta vardı önümü kapatmıştı ama görmüştüm. Adam nasıl görememişti o kediyi anlamadım. Aynadan çok rahat gözükürdü.

Hiç gerçek hayatta canlı bir şekilde vahşete tanık oldunuz mu? Böyle bir anınız varsa anlatabilir misiniz?

Babamın çalıştığı yere öylesine oturmaya gitmiştim ve bir ismini tam bilmediğim bir şey vardı o hep yukarıdan aşağıya gelip çok sert bir şekilde çarpıyor bayağı ağır bir şey ve babamın arkadaşı o çarpan şey gelmediğini fark edince bakmaya giderken gözümünün önünde kafası parçalanmıştı. Bu olay bayağı eski bir olay ve bayağı uzun bir süre unutamadım o görüntüyü.

Babamın çalıştığı yere öylesine oturmaya gitmiştim ve bir ismini tam bilmediğim bir şey vardı o hep yukarıdan aşağıya gelip çok sert bir şekilde çarpıyor bayağı ağır bir şey ve babamın arkadaşı o çarpan şey gelmediğini fark edince bakmaya giderken gözümünün önünde kafası parçalanmıştı. Bu olay bayağı eski bir olay ve bayağı uzun bir süre unutamadım o görüntüyü.

Çarpan şey nasıl bi'şey? Neye benziyordu?

Bu olayın haber sitelerinde yazısı falan var mı hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı