Hiç fanboy oldunuz mu?

IBM. Hiçbir bilişim firması IBM kadar büyük ve köklü değil. 🙃 Ayrıca adamlar PC pazarından yıllar önce çekildiğinden kimse de IBM fanboyu olduğum için çıkıp kızmaz büyük ihtimalle. 😀

Noctua. Fanlarının renkleri çok tartışılan bir konu. Ben açıkçası çok seviyorum.
IMG_3542-1024x801.jpg
(Noctua NH-D15)
Performanslarına ise diyecek bir şey yok. Bu konuda endüstri liderleri denebilir.

Evet arkadaşlar, itiraf etmem gerekirse ben de zamanında Epic Games'e fanboy olmuştum ama körü körüne yani öyle diyeyim, çocukça. Şu an çok pişmanım bence herhangi bir markaya, ürüne veya firmaya fanboy olmak saçmalıktır.

Sizinde var mı böyle fanboy olduğunuz zamanlar? Dürüst olalım 🙂

Steam, Porçay, Intel (maalesef ama şu an gözümde AMD daha iyi :)).

Half-Life'ın Fanboy'um.

O gerekli olan bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar, itiraf etmem gerekirse ben de zamanında Epic Games'e fanboy olmuştum ama körü körüne yani öyle diyeyim, çocukça. Şu an çok pişmanım bence herhangi bir markaya, ürüne veya firmaya fanboy olmak saçmalıktır.

Gamepower fanboyum. Bu foruma zararım 😃

Xbox oyuncusu olmama rağmen PlayStation fanboyu olmuştum. 😁😅

Yeni konular

Geri
Yukarı