Hiç konsol sahibi olmamış biri için PS 3 alınabilir mi?

Buyurun;

Far Cry serisi, Elder Scrolls serisi, Borderlands serisi, Crysis serisi, Wolfenstein: The New order, FIFA 15, Max Payne 3, Destiny, journey, MGS IV-v, killzone, yakuza serisi, BioShock serisi, Mafia 2, sleeping dogs, Dying Light, Call of Duty Black Ops, (sunucuları halen açık) ve Red Dead Redemption. Aklıma geldikçe yazarım. Onlarca oyun oynadım PS3'te.
Aklıma geldi, God of War, Resident Evil oyunları, Demon's Souls, Fallout 3-New Vegas, Assassin's Creed serisi,ni no kuni, gran turismo 5-6.
Biraz daha var, little big planet oyunları, la noire (bunu kesinlikle oyna, konsolda ayrı bir tadı oluyor) NBA 2K14, WWE 2K14 ve 2K15, Dead Space serisi, Dark Souls serisi, Diablo serisi, Dirt 3, senle beraber oynayacak biri varsa blur, Sniper Elite III.

PS3 nereden ucuza bulabilirim 1000 TL'den aşağı düzgün bulamıyorum.

Buyurun;

Far Cry serisi, Elder Scrolls serisi, Borderlands serisi, Crysis serisi, Wolfenstein: The New Order, FIFA 15, Max Payne 3, Destiny, Journey, MGS IV-V, Killzone, Yakuza serisi, BioShock serisi, Mafia 2, Sleeping Dogs, Dying Light, Call of Duty Black Ops, (sunucuları halen açık) ve Red Dead Redemption. Aklıma geldikçe yazarım. Onlarca oyun oynadım PS3'te.
Aklıma geldi, God of War, Resident Evil oyunları, Demon's Souls, Fallout 3-New Vegas, Assassin's Creed serisi, Ni No Kuni, Gran Turismo 5-6.
Biraz daha var, Little Big Planet oyunları, LA Noire (bunu kesinlikle oyna, konsolda ayrı bir tadı oluyor) NBA 2K14, WWE 2K14 ve 2K15, Dead Space serisi, Dark Souls serisi, Diablo serisi, Dirt 3, senle beraber oynayacak biri varsa Blur, Sniper Elite III.

Hocam The Last of Us'a ayıp etmişsiniz.

Buyurun;

Far Cry serisi, Elder Scrolls serisi, Borderlands serisi, Crysis serisi, Wolfenstein: The New Order, FIFA 15, Max Payne 3, Destiny, Journey, MGS IV-V, Killzone, Yakuza serisi, BioShock serisi, Mafia 2, Sleeping Dogs, Dying Light, Call of Duty Black Ops, (sunucuları halen açık) ve Red Dead Redemption. Aklıma geldikçe yazarım. Onlarca oyun oynadım PS3'te.
Aklıma geldi, God of War, Resident Evil oyunları, Demon's Souls, Fallout 3-New Vegas, Assassin's Creed serisi, Ni No Kuni, Gran Turismo 5-6.
Biraz daha var, Little Big Planet oyunları, LA Noire (bunu kesinlikle oyna, konsolda ayrı bir tadı oluyor) NBA 2K14, WWE 2K14 ve 2K15, Dead Space serisi, Dark Souls serisi, Diablo serisi, Dirt 3, senle beraber oynayacak biri varsa Blur, Sniper Elite III.

Aklıma takılan ben 500-600 ekran kartı almak daha mı mantıklı olur diye?
PS 3 alırsam kırık kullanacağım oyunlar pahalı.(Örnek Deus ex human Revelations PC: 29, PS: 50)
Arkadaş oynadım demişti.

Oynamadım izledim ama PS 3 alırsam ilk oynuyacağım oyun.
PS3 nereden ucuza bulabilirim 1000 TL'den aşağı düzgün bulamıyorum.

Bu da sıkıntılı ben oyunsuz bulsam yeter, dayımlarda var pek kullanmıyorlar ama bize de vermezler.

Aklıma takılan ben 500-600 ekran kartı almak daha mı mantıklı olur diye?
PS 3 alırsam kırık kullanacağım oyunlar pahalı.(Örnek Deus ex human Revelations PC: 29, PS: 50)
Zaten PS3 oyunlarına para vermek mantıksız. Bu arada PS3'ler 700 TL civarında. 700TL'ye aldığın ekran kartından hayır gelmez. Gelse bile işlemcin veya RAM'in yetersiz gelecektir bir süre sonra. Bence PS3 alınır.

Zaten PS3 oyunlarına para vermek mantıksız. Bu arada PS3'ler 700 TL civarında. 700TL'ye aldığın ekran kartından hayır gelmez. Gelse bile işlemcin veya RAM'in yetersiz gelecektir bir süre sonra. Bence PS3 alınır.

PS 3 2016'ya kadar çıkmış hikayeli oyunları oynatır mı? (Bilgisayarım güçsüz ve hikayeli oyun oynamak isteyince elimde kalıyor.)
Kasa olarak ne almalıyım?(Garanti alabilirim demiyorum.)

Geri
Yukarı