Hiç Londra'ya gittiniz mi?

2 ay İngiltere de bulundum. 1 gün Londra'ya gezmek için gitmiştik. Çok güzel şehir. İnsanları hoşgörülü ama yaşam aşırı pahalı. Oturum hakkını nasıl kazanıyorsunuz pek emin değilim.

Hareketli bir şehir değil. Yağmura alışın. Çok fazla ikinci el giysi satan mağaza var. Güzel yer yaşanabilir.
Güzel bir akşam yemeği için iyi bir restorantta 100 Sterlin'i minimum gözden çıkarmalısınız. İşimden dolayı 3 ay bulundum. İngilizceniz iyi olmalı.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, hiç Londra'ya gittiniz mi? Ben oraya yerleşmeyi düşünüyorum. Tavsiye verebilir misiniz?
Gittim, hani evler dışardan eski görünümlü ya, içerden de öyle. Hala evlerin içi köy evi gibi (gökdelenler vs. hariç) evime ilk taşındığımda, Londra'nın ortasında evden fare çıktı. Böyle şeyleri dert etmeyeceksen gidebilirsin.

İlk olarak "bu kadar kasvetli, sürekli yağmur yağan, sürekli bulutlu bir şehirde sıkılmayacak mıyım?" sorusunun cevabını kendine vermekle başla bence dostum.

Gittim, hani evler dışardan eski görünümlü ya, içerden de öyle. Hala evlerin içi köy evi gibi (gökdelenler vs. hariç) evime ilk taşındığımda, Londra'nın ortasında evden fare çıktı. Böyle şeyleri dert etmeyeceksen gidebilirsin.
Trabzonluyum alışkınım böyle durumlara.
Hareketli bir şehir değil. Yağmura alışın. Çok fazla ikinci el giysi satan mağaza var. Güzel yer yaşanabilir.
Güzel bir akşam yemeği için iyi bir restorantta 100 Sterlin'i minimum gözden çıkarmalısınız. İşimden dolayı 3 ay bulundum. İngilizceniz iyi olmalı.
Peki bir yazılım mühendisinin maaşı orada yaşamak için yeterli mi? Bana yeter de artar gibi geliyor ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı