Hiç tatile gittiniz mi?

Maalesef hiç gitme fırsatım olmadı. denizde yüzmek nasıl bir şey çok merak ediyorum :D
Hocam tatmanız lazım. İzmirde yaşadığım için şanslıyım alıştığım için çok zevk vermiyor fakat en yakın zamanda tadarsınız umarım.

1-2 yıl önce tatil için Antalya'ya gitmiştim. 5 yıldızlı bir otele gitmiştim, çok güzel şeyleri vardı. Ücretsiz yemek falan filan vardı.

Maddi durumumuz iyi hatta ortalamadan daha iyi. Ama hayatımda hiç otelde kalmadım. DSİ Konaklama ve de Öğretmen Ev'lerinde kalıyorduk uzun yollarda. Tatil olarak Aydın'ın ilçesi Didim'in de kasabası olan Akbük'de yazlığımız var. Gayet retro ve güzel(hiç değil, ev dökülüyor)ama biraz denize uzak ancak motor ve bisiklet işimizi görüyor.

Pandeminin ilk senesi dışında hemen hemen her sene beş yıldızlı otele veya yurtiçi-yurtdışı gezilere gidebildik Allah'a şükür.

Son düzenleme:
Maddi durumumuz iyi hatta ortalamadan daha iyi. Ama hayatımda hiç otelde kalmadım. Dsi konaklama ve de öğretmen Ev'lerinde kalıyorduk uzun yollarda. Tatil olarak aydın'ın ilçesi Didim'in de kasabası olan akbük'de yazlığımız var. Gayet retro ve güzel(hiç değil, ev dökülüyor)ama biraz denize uzak ancak motor ve bisiklet işimizi görüyor.

Dsi misafirhanelerinde normal siviller kalabiliyor mu ve yaş sınırı var mı biliyor musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı