Hiç paranormal olay yaşadınız mı?

Hangi kayıtlara? Devletin paranormal bir olayın kaydını tutacak hali yok.

Paranormal olay dediğiniz doğaüstü bir şeydir. Herhangi bir şekilde kanıtlanamazdır, kanıtlanması lakırdı bile edilemez. Gerçeğin dışında ki bir şey sadece görenin zihninde olağanüstü olduğu için paranormal olmaz insanların ve bilimin açıklayamazsa paranormal olur.

Benim halkım demokrasi ilkelerini, gerçeğin emirlerini ve bilimin öğretilerini öğrenecektir. Batıl inançlardan vazgeçilmelidir.

Mustafa Kemal Atatürk

Paranormal olay dediğiniz doğaüstü bir şeydir. Herhangi bir şekilde kanıtlanamazdır, kanıtlanması lakırdı bile edilemez. Gerçeğin dışında ki bir şey sadece görenin zihninde olağanüstü olduğu için paranormal olmaz insanların ve bilimin açıklayamazsa paranormal olur.

Benim halkım demokrasi ilkelerini, gerçeğin emirlerini ve bilimin öğretilerini öğrenecektir. Batıl inançlardan vazgeçilmelidir.

Mustafa Kemal Atatürk

Kardeşim halan daha açıklanamayan birçok şey var. Atıyorum Bermuda Şeytan Üçgeni, Mısır Piramitleri buna benzer açıklanamayan birçok şey var. Atıyorum bir kaza oluyor nedenini kimse açıklayamıyor. Kayıtlarda buna paranormal bir olay yazmaz. Açıklanamıyor diyede paranormal olmak zorunda değil. Mesela bundan binlerce sene önce bilim çoğu olayı açıklayamıyordu ama gün geçtikçe bunlar açıklandı.

Taaa küçüklükte aileden gelen şeyler bunlar, bize çok şeyler anlatıldı ve beynimize yerleştirildi.
Bizde onları öyle kabul ettiğimiz için hep varmış gibi hayalliyoruz.
Kendince paranormal olay yaşayan herkes zaten hızlı hareket etmekte ve korku içinde, bu durumda zihnin daha çok hayalllemesi normal.
Bir yerden sonra, özellikle yaş ilerledikten sonra bunların saçma olduğunu hatta komik olduğunu düşünmeye başlarsınız, korku denen şeyi hissetmezsiniz.
Çocukluğumda bende inanırdım fakat inadına üstüne gidince bariz şekilde saçmalıktan ibaret olduğunu gördüğümden beri paranormal olay konusu açıldığında köşeden izliyorum.
Çünkü hepsi insan ürünü.

Asıl korku bu ülkede ailesini geçindirememekten korkan asgari ücretli işçinin kaygılarıdır.

Kardeşim halan daha açıklanamayan birçok şey var. Atıyorum Bermuda Şeytan Üçgeni, Mısır Piramitleri buna benzer açıklanamayan birçok şey var. Atıyorum bir kaza oluyor nedenini kimse açıklayamıyor. Kayıtlarda buna paranormal bir olay yazmaz. Açıklanamıyor diye de paranormal olmak zorunda değil. Mesela bundan binlerce sene önce bilim çoğu olayı açıklayamıyordu ama gün geçtikçe bunlar açıklandı.

Benim demek istediğim paranormal bir şey yoktur. Kimse Doğadan üstün olamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı