Hiç paranormal olay yaşadınız mı?

Halüsinasyonlar, rüyalar falan da zaten daha önce yaşadığınız olaylardan oluyor. Mesela bir rüyada ölmenin gerçek hissini anlayamazsınız, sadece nasıl olduğunu tahmin ediyorsanız onu hissedersiniz.

Halisinasyonlar aynı ortam ve zaman şartında birden fazla kişide oluşabilecek bir şey değil sanırım?
Ben yaşadım böyle bir şey senin varsayımını çürütüyor mesela bu.

Biraz saçma gibi tam da hatırlamıyorum ama ben 4 yaşında falandım sanırım yatıyordum tek başıma, sonra bir anda duvardan dedemin kel kafası çıkıyordu ben de itiyordum son anda kaçıp annemgilin oraya gidip geri geldiğimde bir şey yoktu. Gerçek gibi hatırlıyorum ama rüya da olabilir. Herhalde sütü biraz fazla kaçırmışım :D.

Yaklaşık 7-8 sene önce köyde arkadaşlarla oturuyorduk. Köyün hocasının oğlu cinleri anlatan bir kitap getirdi ve okumaya başladık. Bir samanlığın kapı eşiğinde otururken kapı çok şiddetli bir şekilde sırtımıza doğru çarptı ve orayı terk ettik hemen. İşin garibi ağustosun kavurucu sıcağındaydık ve yaprak kıpırdamıyordu. O samanlığın kapısının en fırtınalı havalarda bile çarptığına hiç şahit olmadım.

Biraz saçma gibi tam da hatırlamıyorum ama ben 4 yaşında falandım sanırım yatıyordum tek başıma, sonra bir anda duvardan dedemin kel kafası çıkıyordu ben de itiyordum son anda kaçıp annemgilin oraya gidip geri geldiğimde bir şey yoktu. Gerçek gibi hatırlıyorum ama rüya da olabilir. Herhalde sütü biraz fazla kaçırmışım :D.
Yok bence süt diye kolonya içmiştin

gece bilgisayardan kalkıp yatağa gidiyordum abim yatağın üstüne bozuk para bırakmış onları yere koydum yattım uyudum sonra para haraket etmişti dırırı diye sonra uyandım ilk başta korkmuştum battaniye sallamıştır dedim sonrada bismillah elhamdülillah dedim sonra dua okudum uyudum SAAT tahmini gece 4 -5 gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı