Hiç paranormal olay yaşadınız mı?

Köy evinde kuzenlerle evde oturup bir korku film izlemiştik ismini hatırlamıyorum fakat orada kadın ayet el kürsü duasını tersten okuyordu ve bazı olaylar yaşanıyordu bizde bu olayın bayağı dalgasını geçmiştik bir arkadaş şakasına aynı şekil okudu o gece evde yatarken bazı takırtılar duyduk gece tuvalete giden arkadaşta tuvalette bir yansıma gördüğünü vs. söylemişti gecemiz zehir olmuştu.

Yatağım duvara bitişiktir; eskiden yüzüm duvara dönük yatardım hep, yorganı da başıma kadar çekerdim. Bir gece gözümü açtım, duvar; sonra aniden arkamı döndüm, simsiyah bir yaratık karşımda
maxresdefault.jpg

Tamamen aynısı değil, az önce internetten buldum, buna benziyordu. Benim ona baktığımı gördüğü an hemen duvara doğru koştu ve resmen karanlıkta ışınlandı, yok oldu.

Paranormal olay diye bir şey yoktur. Bu tür olayları yaşadığını zanneden kişilerin beyinlerinde bulunan CB-1 reseptörlerinin bozulmasıyla psikozlar görmesi veya yaşamasından kaynaklanır bu durumlar. Beyindeki bazı reseptörlerin bozulmasıyla (bu genetik olabilir, madde kullanımına bağlı olabilir, yaşadığı ağır travma olabilir, vs.) bu tarz kişiler bir şeyleri hissettiğini veya gördüğünü iddia edebilir. Genellikle bu tarz hissetmeler veya görmeler şizofreni başlangıcında olabiliyor ve yaşanan/hissedilen şeylere ise psikoz deniyor. Bu tür olayları anlatan bir film önerisi Akıl Oyunları olabilir. İzleyenler bilir.

Geçen günlerde geceleyin uyanmıştım, tekrar uyumaya çalışıyordum; o sırada gözümün önündeki giysim(alt) yere fırladı sonra gözüm aniden kapandı, uyku felci tuttu. Kendimi çok zorladım ve o panikle uyku felcinden kurtuldum sonra biraz sure okudum ve tekrar uyudum.
Muhtemelen gördüğüm bir rüyadı =D Üstte anlattığımın da uyku halimden dolayı halüsinasyon olduğunu düşünüyorum. Zaten çok korkmuyorum açıkçası...

Hayır yaşamadım, bana göre paranormal olay yoktur olay da bilgi eksikliği vb. şeyler vardır.

"Beğenmedim" atanlar neyin kafasını yaşıyorsunuz gerçek bir paranormal olay gösterin? Kişi kendi açıklayamadığı olayları paranormal olarak görür. Bana gerçek bir paranormal olay gösterin kayıtlara geçen.
Hangi kayıtlara? Devletin paranormal bir olayın kaydını tutacak hali yok.

Geri
Yukarı