Hiç sevgilim olmadı

Rica ederim. :)

Var mı hiç kitap okuduğunu bildiğin biri? Ya da ne bileyim herhangi yakın bir arkadaşının bir ortamı varsa ona da katılıp tanışabilirsin. Bence kafi olur.
Onların kitap falan okuğunu sanmam ama bir şansımı denerim.
Kızlar entelektüel şeylerden uzaktır. Bir kızı etkilemek için daha çok mizahının iyi olması, yakışıklı, kaslı olman ve paranın olması lazım.
Çevrem elim yüzüm düzgün diyor ne kadar doğru söylüyorlar bilemem. Para yönünden de pek bir sıkıntım yok. Galiba girişken olmak lazım kızla tanışmada falan.
Yok öyle değil, hani fit olsan yeter. Kolların dağ gibi olmasına da gerek yok.

Ha bir de uzun boy lazım, çok gerekli gibi sanki çoğu 1.65 civarları.
Boyum 184 şu yüksek tabanları giyince 186 falan oluyor.

Onların kitap falan okuğunu sanmam ama bir şansımı denerim.

Çevrem elim yüzüm düzgün diyor ne kadar doğru söylüyorlar bilemem. Para yönünden de pek bir sıkıntım yok. Galiba girişken olmak lazım kızla tanışmada falan.

Boyum 184 şu yüksek tabanları giyince 186 falan oluyor.
Tanımadığın birinin yorum yapması lazım. Ve bu güzel bir kız olmalı. Çirkin kız yakışıklı olduğunu diyorsa yakışıklı olmazsın.

Hocan bende(19) çift görüyorum ve benimde zıtt-ı cins ile irtibatım öyle aman aman yok fakat bu kadar kederlenmemek gerek. Çoğu çift-i zatlar gösteriş, ego tatmin, boş sevgi gibi durumdalar kitap okuma gibi bir nimete sahipsin. Kalite az bulunuyor sende kalitende olanı bulman kolay olmayacak ama sen sevgili "arayışına" geçme çünkü istediğin sadece birinin seni sevmesinin tadını almak sonra bir süre(kısa) geçtikten sonra o duygu seni tatmin etmeyecek çünkü sen sadece biri olsun kafasına girmiş olabilirsin-yazdığından bunu anladım- buda sana daha çok acı verir bekle yani kendini geliştir kendini sev. Kozmik perspektiften bak aşk nerede kalıyor, görebiliyor musun mesela o açıdan? Çok küçük fakat bazı şeyleri tamamlayınca o nokta kozmiktende büyük gözükür çünkü geriye onlar kalmış oluyor.

Öncelikle selamlar,

Hocam konudan yazdıklarınızla söylüyorum. Seviyeli bir insansınız, kitap okuduğunuzu yani bir şeylerle uğraşan birisiniz, boş bir adam değilsiniz. Dış görüşünüzü de belirtmişsiniz. Maddi yandan sıkıntınız olmadığınızı da yazmışsınız.
Kısaca kendimden bahsedeyim. (arkadaşlarımın dediği kadarıyla) Kendimden örnek vereceğim zamanında bende öyle düşünmüştüm.

Ben de 19 yaşında 1.80 boylu hafif kaslı, fizik olarak ortalamanın üstünde bir fiziğim var. Bilgisayar Toplama, Yazılım, Sigortacılık ve Beat yapımı ile uğraşırım. Siyasi kitaplar falan okurum. Karakterim de düzgündür yapmacık bir insan değilim. Diksiyonum düzgündür, girdiğim ortamda belli ederim. Ayrıca bu zamana kadar 1 sevgilim oldu bundan 2 ay öncesinde ayrıldık, konu içerisinde değineceğim. Kısaca böyleyim hemen konuya geleyim.
----
Kızlar (her insan farklıdır tabi) ilgiyi en iyi şekilde verebilen erkeklerle birlikte olmayı seviyorlar.
Karakter, tip, para bir yere kadar. Neden ilgi dedim, ayrılırken kız arkadaşıma sorduğumda karakterimin düzgün olduğunu söylemişti. Ayrılma nedeni ise ilgisizlikti benden sonra da zaten 6 7 erkekle konuştuğunu falan öğrendim. Neyse konuya gelirsek. Kızlar hafiften ışığı verirler sonra karşılık varsa üstünde duruyorlar. Bir de atılgan olmanız lazım. Güler yüzlü olun bir albeniniz olması lazım. Kıza sevdiğinizi hissettirmeniz lazım. Gerisi flört aşaması oluyor sonrası size kalmış.

En azından kafeye, AVM'ye gidecek paran varmış. Arkadaşların da vardır, takılırsın.

Bende ne dışarı çıkacak para var, ne de arkadaş. Ben erkek arkadaş edinmeyi bile beceremiyorum. Sevgilim olacağını falan hiç sanmam.

Hayatımda bir kere kafeye gittim, o da çalışmak için. Ordan da kovuldum zaten işi beceremiyorum diye.

Yaklaşık 2 ay sonra 21 yaşımda olacağım. Bu yaşıma kadar hiç sevgilim olmadı sevgiliyi geçtim oturup normal bir arkadaş gibi konuşabileceğim bir kız arkadaşım dahi olmadı. Dışarı çıkıp AVM'lerde tek başına gezmek kaderimde var sanki. Her dışarı çıktığımda bir sürü çift görüyorum ve özeniyorum doğrusu herkesin sevgilisi kız arkadaşı varken benim neden yok? Şöyle bir baktığımda boş gezenin boş kalfası da değilim. Günde en az 1 saat kitap okuyor merak ettiğim şeyleri en dibine kadar araştırıyorum. Yardıma ihtiyacı olan herkese yardım eli de uzatıyorum ama nedense sevgiliyi geçtim normal arkadaş olarak konuştuğum bir kız bile yok. Bazen sanal arkadaşlarımla konuşurken kız düşürdüklerinden bahsediyorlar çekiniyorum nasıl bulduklarını sormaya dalga geçerler diye. İçime kapanık biri de değilim herkese saygı gösteriyorum güler yüzlüyüm kimseyi de kolay kolay kırmıyorum. Geçen yaz bir kafede oturmuştum kız erkek karışık şekilde oturup kahkahalar atıp sohbet ediyorlardı ben de tek başına otuyordum. Garsona kız arkadaşımı bekliyorum bana hafif şeyler getirebilir misin dedim ama gelecek bir kız arkadaşım yoktu sadece bir kolpaydı. Bazen çok istiyorum sabahları bir "günaydınnnn" mesajı görmeyi gün içinde hal hatır soran sıkılınca arayabileceğim birini. Çok mu şey istiyorum?
İncelsin.

Hocan bende(19) çift görüyorum ve benimde zıtt-ı cins ile irtibatım öyle aman aman yok fakat bu kadar kederlenmemek gerek. Çoğu çift-i zatlar gösteriş, ego tatmin, boş sevgi gibi durumdalar kitap okuma gibi bir nimete sahipsin. Kalite az bulunuyor sende kalitende olanı bulman kolay olmayacak ama sen sevgili "arayışına" geçme çünkü istediğin sadece birinin seni sevmesinin tadını almak sonra bir süre(kısa) geçtikten sonra o duygu seni tatmin etmeyecek çünkü sen sadece biri olsun kafasına girmiş olabilirsin-yazdığından bunu anladım- buda sana daha çok acı verir bekle yani kendini geliştir kendini sev. Kozmik perspektiften bak aşk nerede kalıyor, görebiliyor musun mesela o açıdan? Çok küçük fakat bazı şeyleri tamamlayınca o nokta kozmiktende büyük gözükür çünkü geriye onlar kalmış oluyor.
A1 Türkçe ile nasihat vermişim

Kanka inan bana ben de senin gibiydim gerçekten yaşadığın hayat en güzeli hiç umursama. Sevgili dediğin anca başına dert gönlüne keder olur kendi kendinin efendisi ol. Kimseye muhtaç değilsin böyle düşünme, zaten inan bana ne zaman umursamamaya başlarsan o zaman takır takır kız düşürmeye başlarsın 4 sene peşinden koştuğum aşkından deliye döndüğüm kız tam en vaz geçtiğim umutsuz vaka dediğim anda benimle konuşmaya başladı ve açıldı. Ben de reddettim çünkü yıllarca onu düşünmekten artık kafayı yemiş ve iyice soğumuştum. Neyse orası ayrı mesele diyeceğim şu ki takılma o kendiliğinden gelir. Sen şu an birçok kişinin olmak istediği bir kişiliksin bırak ne yaparlarsa yapsınlar kimseye ihtiyacın yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı