Hiç tanınmayan kıza nasıl adım atılır?

Eee hocam bugün neler oldu?
Hocam ortak ders yarın. Herşey yarın belli olacak. Aslında bugün konu açacaktım ama saçma olacağını düşündüğüm ve dalga geçilmek istemediğim için vazgeçtim. Forumlarda konulardan birşeyler kaptım. Yarın gidip sohbet açacağım eğer kızda devam etmek istiyor gibi ise ne mutlu. Eğer soğuk yaparsa bir kez daha aşkımızı kalbimize gömeriz. Bizim gibilere koymuyor zaten platonik olmaya alıştık.

Hocam ortak ders yarın. Her şey yarın belli olacak. Aslında bugün konu açacaktım ama saçma olacağını düşündüğüm ve dalga geçilmek istemediğim için vazgeçtim. Forumlarda konulardan bir şeyler kaptım. Yarın gidip sohbet açacağım eğer kızda devam etmek istiyor gibi ise ne mutlu. Eğer soğuk yaparsa bir kez daha aşkımızı kalbimize gömeriz. Bizim gibilere koymuyor zaten platonik olmaya alıştık.

Ne yaptın?

Onların sınıfını beden salonuna sokmadılar kahroldum hocam. Kafayı yiyeceğim ne zaman cesaret toplasam bir aksilik oluyor. Dışarıda da tek görmeyince olmuyor. 10 kişinin yanında konuşamıyorum maalesef. Tek umudum bir an önce tek yakalamak olmadı ortak projemizinn başlatılması. Kızla birkaç kez göz göze geldik elim ayağım titredi karşısında da ne yaparım bilmiyorum.

Onların sınıfını beden salonuna sokmadılar kahroldum hocam. Kafayı yiyeceğim ne zaman cesaret toplasam bir aksilik oluyor. Dışarıda da tek görmeyince olmuyor. 10 kişinin yanında konuşamıyorum maalesef. Tek umudum bir an önce tek yakalamak olmadı ortak projemizinn başlatılması. Kızla birkaç kez göz göze geldik elim ayağım titredi karşısında da ne yaparım bilmiyorum.

Bir gelişme var mı hocam.

Bir gelişme var mı hocam.
Çok büyük gelişme var. Kız adımı filan sordu bir kere kısa bir sohbet ettik. Bir daha aptal kafam yüzünden adım atmaya cesaret edemedim. Okullar açıldıktan 1 hafta sonra taşındık. Onu son kez bahçe koridorunda gördüm ve bir daha göremeyeceğim artık o tarih oldu.

Çok büyük gelişme var. Kız adımı filan sordu bir kere kısa bir sohbet ettik. Bir daha aptal kafam yüzünden adım atmaya cesaret edemedim. Okullar açıldıktan 1 hafta sonra taşındık. Onu son kez bahçe koridorunda gördüm ve bir daha göremeyeceğim artık o tarih oldu.

Senin adına üzüldüm inşallah istediğin bir gibi bir ilişkin olur.

Geri
Yukarı