Hiç uyumadan okula gittiğiniz oldu mu?

Okula gitmedim fakat yaklaşık 36 saat uykusuz kalıp dışarı çıktım bankaya falan gitmiştim. Rezalet bir gündü. Yorgunluk ve uykudan ziyade kafayı yemiş gibiydim. Yoldan geçen arabalar, uçan kuşlar, insanlar... Hepsi odağımı kaçırıyor gibiydi ve odaklanmakta sorun yaşıyordum. Birisini birkaç saniyeden fazla dinlediğimde anlama yeteneğimi kaybediyor gibiydim. Hiç tavsiye etmiyorum. Okulda daha kötü olacaktır durum. Hiç gitmeyin daha iyi. Az uykuyla gittiğinizde ise en fazla uyuyakalırsınız, sırada otururken uyanık kalmakta zorlanırsınız o kadar.

Düşük bütçeli Çin işkencesi gibi sabah okula gitmek.
Okul neden sabah ki? Sonra öğrenciler okulu sevmiyor, dersten bir şey anlamıyor diyorlar. Sarhoş gibi girersek tabii ki anlamayız. Keşke okul sabah 9 gibi başlayıp öğlen 2 gibi bitse.

Okul neden sabah ki? Sonra öğrenciler okulu sevmiyor, dersten bir şey anlamıyor diyorlar. Sarhoş gibi girersek tabii ki anlamayız. Keşke okul sabah 9 gibi başlayıp öğlen 2 gibi bitse.

Öğle arasını kaldırıp 7 ders olsa yeter bence, öğle arası ve 8 ders bir de zil sayısı çok geç çıkmamıza sebep veriyor.

Ohooo, karantina zamanı online dersler için sabahlıyordum, sonra son 2 derste bayılıp gece uyanıyordum. 11. Sınıf full böyle geçti, 10. Sınıfta da gece 3-4 gibi yatıp ilk 2 ders uyuyordum. İlk 2 derste de hep fizik olurdu, sırf bu yüzden kaldırma kuvvetini öğrenemedim.

Öğle arasını kaldırıp 7 ders olsa yeter bence, öğle arası ve 8 ders bir de zil sayısı çok geç çıkmamıza sebep veriyor.
Sabah 9, öğlen 2 en ideali gibi bana göre. Öğle arasını da kaldırırlar zaten eve erken gideceğiz diye. Fakat zor böyle bir şey. Bizi saatlerce tutup soğutuyorlar, sonra öğrenciler okulu sevmiyor meselesi doğuyor. Her şeyi tadında bırakmak gerek.

Yarın önemli bir sınavımız vardı. Çalışmak için gece 3'e kadar uyumamıştım. Uyuduğumda ise başım çok ağrıyordu uyku tutmadı. En son saat gece 7:30 gibi uyuyup okula gitmek için 8:00 de kalmıştım. Okulda zombi gibi dolaşıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı