Hiçbir aktiviteden zevk alamayıp mastürbasyonu bırakamamak

Kolay bir şey çok kolay bir şekilde ihtiyaç giderebilirsin. Biraz tatlı konuşma yetiyor. Bende o yaşlarda başladım.
Kolay bir şekilde giderebilirim biliyorum da gidereceğimin kişinin kolay bulunacağını sanmıyorum.

Yuva kurana Allah yardım eder. Tabii ki çalışmadan, iş bulmadan evlenmeye de kalkışılmaz. Çevreniz varsa zaten töre gelir merak etmeyin.

Pahalılık konusunda haklısınız bir şey diyemiyorum ama illa da öyle şaşalı düğüne gerek yok, paran yoksa nikahtan alırsın.
5 dakikalık zevk için evlenmek saçma yap gitsin zaten hala evlenmek mi kalmış bir nevi sonsuz işkence.

Yuva kurana Allah yardım eder. Tabii ki çalışmadan, iş bulmadan evlenmeye de kalkışılmaz. Çevreniz varsa zaten töre gelir merak etmeyin.

Pahalılık konusunda haklısınız bir şey diyemiyorum ama illa da öyle şaşalı düğüne gerek yok, paran yoksa nikahtan alırsın.
Sen nasıl istiyorsan öyle yaşa, bırak insanlar nasıl istiyorsa öyle yaşasın. Bu forumda zinanın haram olduğunu bilmeyen kimse yoktur. Gidip bunu milletin yüzüne vurman, günah demen, yapmayın demen insanları sinirlendirip hem sana hem de onlara günah kazandırmaktan başka bir şey yapmaz.

Vajina için dua eden para bağlayan bir geleneğimiz var. Kız almanın çok abartıldığı, kızlarının egolarının arttırıldığı düzene karşıyım. Türkiye içinde evlenmeyi düşünmüyorum ve imam nikahı da yapmam.

Sorun niye açsın kendini çok fazla sıkarsa kötü bir şey olabilir. Gözü döner tecavüze falan karışır karşı tarafın isteği olursa o yaşlarda yapsın daha 14 yaş çok küçük.
Bu yaşta bu dediklerin olmaz hocam. Çok zorda kaldığı zaman mastürbasyon yapmasında bir sakınca yok, fakat diğer türlü hiç iyi olmaz. Otursun evinde çayını içsin, oyun oynasın.

Sen nasıl istiyorsan öyle yaşa, bırak insanlar nasıl istiyorsa öyle yaşasın. Bu forumda zinanın haram olduğunu bilmeyen kimse yoktur. Gidip bunu milletin yüzüne vurman, günah demen, yapmayın demen insanları sinirlendirip hem sana hem de onlara günah kazandırmaktan başka bir şey yapmaz.
Günaha günah, yanlışa yanlış demek kötü bir şeyse eyvallah. Kimsenin hayatına karışamam tabii ki. Gerekeni söylerim yapıp yapmamak kişinin kendi iradesinde ama inancınız varsa 5 dakikalık zevk için değmez hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı