"Hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı" Hatası

nightmaretr

Hectopat
Daha fazla  
Fotoğrafta da gördüğünüz gibi Windows 7 kurarken bu hatayı alıyorum. Disklerimi okumuyor ve bu ekranda USB'lerimi de okumuyor. Sizce bu hatayı nasıl çözebilirim? Çok uğraştım ama sonuç bulamadım. Şimdiden teşekkürler.

Win7.jpg

Bu sorunun iki çözümü var.
  • İlki ve aptalca olanı: Yonga seti sürücüsünü bir USB belleğe at ya da Windows 7 kurulumuna entegre et. Böylece 10 yıllık Windows'a yeni donanımı tanıtıp disklerini görmesini sağlayabilirsin.
  • İkinci ve akıllıca olanı: Sabit disklerini/ yonga setlerini tanıyamayan 10 yıllık işletim sistemlerine artık elveda de ve Windows 10 kur! Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum - Technopat Sosyal

Bu sorunun iki çözümü var.
  • İlki ve aptalca olanı: Yonga seti sürücüsünü bir USB belleğe at ya da Windows 7 kurulumuna entegre et. Böylece 10 yıllık Windows'a yeni donanımı tanıtıp disklerini görmesini sağlayabilirsin.
  • İkinci ve akıllıca olanı: Sabit disklerini/ yonga setlerini tanıyamayan 10 yıllık işletim sistemlerine artık elveda de ve Windows 10 kur! Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum - Technopat Sosyal
Windows 10'a geçmeyi inanın çok istiyorum fakat benim bilgisayarım yaklaşık 7 yıllık ve GeForce 610M Gibi bir ekran kartı mevcut. Bu yüzden Windows 10'a geçince NVIDIA ekran kartımın aşırıcı derecede performansı düşüyor. Yani Windows 8.1'da iken sabit 60 FPS aldığım oyunda Windows 10 da 40 FPS'lere kadar düşüyor ve bu cidden can sıkıcı bir durum. Yazın yepyeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum ve bunun için para biriktiriyorum. Bu sürede bilgisayarımdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu durumda 8.1 64 Bit kullanmanızı öneririm.
Evet zaten genelde 8.1 kullanıyorum ama bu sürümden de sıkılmaya başladım gereksiz hataları var Windows 7 kullanıp test etmek istiyorum. Hatırlıyorum bu bilgisayarda Windows 7 sürümü kurulu iken oyunlarda hiçbir şekilde kasma yoktu mesela Gta 5'de normal ayarlarda kasma vb. şeyler yoktu. Herneyse ilgilendiğiniz için teşekkür ederim şuan Windows 7 İso dosyasını indiriyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı