Hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı

Serkan Arabacı

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar yeni bir bilgisayar topladim. Eski harddiskimi formatlayip bu bilgisayara taktim. Sorunum su Windows baslatiliyor yazisinda bilgisayar kapaniyor. Onboard kullaniyorum su anlik, eski ekran kartimi bagladim, gene ayni problemi yasıyorum. Anakartımın üstünde EZ Debug LED diye bir yer var. Bilgisayar kapanırken o kırmızı yanıyor. Bir de eski bilgisayarimda formatı sorunsuz atarken yeni bilgisayarimda atmaya çalıştığımda "Hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı." diye bir hata alıyorum. Video atacağım fakat bellek yetmiyor. Resimdeki yerden hemen sonra bilgisayar kapanıyor ve anakartımın üstündeki Ez Debug LED kismindaki LED yanıp sönüyor. 2. resim ise format atmaya çalışınca olan hata.
1475775604818.jpg

1475776160128.jpg

Windows 10 kurmayı deneyeceğim. Sanırım sistem yeni olduğundan güncel bir işletim sistemi gerekiyor. Teşekkürler Technopat ailesi.

Windows 7 kurmanı tavsiye etmem. Sanırım dosyalar eksik yazılmış. Tekrar yazmayı deneyin.
Harddiskimi eski bilgisayara taktığımda aciliyor. Zaten formatı eski bilgisayarı takıp attım az önce yeni bilgisayarda 2. resimdeki gibi oluyor.

Windows 10 kurmayı deneyeceğim. Sanırım sistem yeni olduğundan güncel bir işletim sistemi gerekiyor. Teşekkürler Technopat ailesi.

Harddiskimi eski bilgisayara taktığımda aciliyor. Zaten formatı eski bilgisayarı takıp attım az önce yeni bilgisayarda 2. resimdeki gibi oluyor.
Kurmaya çalıştığın işletim sisteminde oynama yapıldıysa sorun olabilir. İlla 7 kuracaksan
Windows 7 Ultimate SP1 Msdn Full Türkçe İndir | (Saglam İndir) Tam Sürüm Güncel Yazılımlar Bunu indir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı