Hiçbir eşyanızın küçük hasarlarına ayar oldunuz mu?

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Hiçbir eşyanızın küçük hasarlarına ayar oldunuz mu?

Mesela benim telefonumun sol üstünde küçük bir krom parça gitti. Parmakla hissetmek pek mümkün bile değil ve yakından bakmayınca gözükmüyor. Ama ayar oluyorum. Benzer hikayesi olan var mı [emoji4]?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonumun ekran koruyucusu çatladı. 😄 ona sinir oldum, haberim olmadan nasıl çatlar.
Yedeği olmasına rağmen değiştirmiyorum. 🤣 Rahatsız etmiyor ama, çok ufak bir çatlak.

Daha geçen gün tabletten oyun oynuyordum. Oyunda fazla ısındığı için lobi ekranında öylesine küçük vantilatöre yasladım (niye yasladıysam). Normalde bir yere bile sürtsen kılcal çizik olmayan tabletin kasası, vantilatörün tellerine sadece yaslarken sürtündüğü için çok hafif çizilmiş. Bırak dikkat çekmeyi zorlasan anca gözükür ama sinirim bozuldu. Normalde öyle çok malını düşünen falan biri de değilim. O an tabletim yerine telefonumun arka camı kırılsa bile anca o kadar umursardım. Çünkü nereden baksanız 3-4 yıldır bende. Normal telefonumdan daha çok kullanıyorum onu.

Monitörümün güç tuşunun plastiği kırıldı. Normalde 1 cm bir şey ve fiziksel işlevini tuş yerine getirebiliyor. Ama sinir bozuyor işte.
YQV1pz.jpg

YQV1al.jpg

Bende kılıf kullanıyorum. Ama orda bi çizik olduğunu bilmek can sıkıcı :/.
Samsung Galaxy A8 (2018) telefonumda çizik gibi duran bir çatlak var. Kılıf kullandığım için görmüyorum gerçi.

Daha geçen gün tabletten oyun oynuyordum. Oyunda fazla ısındığı için lobi ekranında öylesine küçük vantilatöre yasladım (niye yasladıysam). Normalde bir yere bile sürtsen kılcal çizik olmayan tabletin kasası, vantilatörün tellerine sadece yaslarken sürtündüğü için çok hafif çizilmiş. Bırak dikkat çekmeyi zorlasan anca gözükür ama sinirim bozuldu. Normalde öyle çok malını düşünen falan biri de değilim. O an tabletim yerine telefonumun arka camı kırılsa bile anca o kadar umursardım. Çünkü nereden baksanız 3-4 yıldır bende. Normal telefonumdan daha çok kullanıyorum onu.
Benim kardeşimde tabletimin kamerasının etrafındaki kromdan gayet sinir bozucak kadar küçük bir parça kırdı. Daha kötüsü tabletimle oyun oynarken kameraya dokunmuş oluyorum. Ve gayet o hasar hissediliyor [emoji3525].

Ekran koruyucuyu en azından istediğin zaman kendin değiştirebilirsin. Ama kasgoda bile cihazdaki küçük çizikler tamir edilmiyor.
Telefonumun ekran koruyucusu çatladı. [emoji1] ona sinir oldum, haberim olmadan nasıl çatlar.
Yedeği olmasına rağmen değiştirmiyorum. [emoji1787] Rahatsız etmiyor ama, çok ufak bir çatlak.

Geri
Yukarı