Hiçbir işe yaramayan HTC Sync Manager zulüm programı

Elektrikci_Hasan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Bugün itibari ile ömrümden 20 dakika çalan, bu 20 dakika ile ne hoş anılar yaşayabilirdim diye düşünmeme vesile olan hiçbir işe yaramayan illet programı söyleyerek sizleri de uyaracağım. Program hiçbir türlü kaldırılmıyor Regedit'den işlem yapsan dahi. En önemlisi de bozuk, takılan telefonu uyumlu olduğu modeller arasından bile algılamıyor.

Zulüm programının ismi > HTC Sync Manager

Denetim masasından, arama kısmındaki uygulamalar bölümünden veya kendi klasörünün içindeki uninstall dosyasından kaldırmaya çalıştığınızda hata veriyor. Verdiği hata ise şu şekilde;

Error 2503 called runscript when not marked in progress

Çeşitli yollardan halledilebilse dahi bu program, kurduğunuz anda sizden habersiz bilgisayarınıza 2 yan program daha yüklüyor. Bunu bir şekilde kendi normal kurulumunun içine kodlamışlar siz göremiyorsunuz. Diğeri Internet servis bilmem ney öyle bir şeydi onu sildim diğer ikisinin fotoğrafını atayım;

2.png

Burada da bu şekilde;

1.png

Uygulamayı bozulan SD kartın içindeki verilere erişmek amacıyla bilgisayara yükledim. Sonra USB ile HTC telefonu bağladık lakin HTC telefonun içindeki dosyaları göstereceğine benim bilgisayarın içindeki dosyaları gösteri. Bir tane Pitbull'un şarkısı vardı onun kapak resminde çıplak karı varmış haberim yok o bile çıktı. Kaç defa refresh yapmama ve tüm ayarlarını incik cıncık etmeme rağmen ki zaten basit bir arayüzü var; hiçbir türlü telefonu algılamıyor. Lakin bilgisayar sorunsuz algılıyor. Anlayacağınız program hem işe yaramıyor, hem yükledin mi kaldıramıyorsunuz hem de sizden habersiz 2 ek program daha kurup sistemi meşgul ediyor. Başlangıçtan hepsini devre dışı bıraktım hizmetlerden bile kapattım ama silemedim çok sıkıntılı bir program. Yani afedersiniz de bir tık ötesi virüs oluyor. Baktım kendi bilgim ile silemeyeceğim, çünkü sadece yukarıdaki hata değil farklı farklı hatalar da vermeye başladı. " Yürürlükte işaretlenmediği halde RunSrcipt çağırıldı " gibi. Zor sildim.

Tüm işlemler bitince saate baktım ve laz damarım attı. Tam 21 dakikamı bu işleme ayırmışım. Ulan hava da sıcak içerde serinde uzansam vakit daha iyi geçerdi...

Yeni konular

Geri
Yukarı