Oyun Save Yedekleme Programı - GameSave manager

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Oyunlarınızın Save dosyalarını mı yedeklemek istiyorsunuz? Bilgisayarınıza format atacaksınız fakat Save dosyaları kaybolsun istemiyorsunuz. Sorun değil. GameSave manager ile oyunların Save dosyalarını yedekleyebilirsiniz. Yazılımın Türkçe dil desteği de mevcut.

Yapılması bu kadar basit olan bir programın ülkemizde kimse tarafından yapılmamış olması ise bu ülkenin yetiştirdiği bilgisayar mühendislerinin ne kadar boş olduğundan başka bir şeyi göstermez... İlk başta ücretsiz yapıp sonra ücretli yaparak para kazanılabilirdi oysa. Ya da yapımcının yaptığı gibi bağış yöntemiyle...

Neyse, yine ülkemin dogmaların içindeki gençliğinden çok şey bekledim, özür dilerim.

GameSave Manager

f8FrEWM.png

Konuyu hortlatayım dedim. Eğer temiz bir şekilde Windows 8 veya Windows 8.1'e geçmek istiyor, fakat oyun kayıtlarının silinmesini istemiyorsanız bu programı kullanabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba
bu programı indirdim arşivledim ve masa üstüne tüm oyunları ve oyun programlarını taşıdı. ben bu yaptıklarımı geri almak istiyorum nasıl yapabilirim ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı