Hiçbir kız bana bakmaz, ihtiyaçlarımı nasıl gidereceğim?

Benim böyle şeyler aklıma geldiğinde müge anlıya çıkan kişileri filan düşünüyorum ne tip var ne para var hatta hepsi ekside ama hepsinin maşallah 2 şer 3 er karıları var. Sizin şuan psikolojik durumunuz iyi değil muhtemelen ekonomik durumunuzdan dolayı. Psikolojiniz biraz düzelse aşırı özgüvene ihtiyaç yok sevgili yapmanız için. Artık zaten belli bir yaştasınız birlikte olucağınız kızlarda artık liseli değil yani tip, havalı vs gibi kriterlerin pek bir önemi yok artık kişiliğiniz maddi durumunuz ve bilgi birikiminiz en büyük kriterler. Siz iyi bir kişiliğe sahip belli bir bilgi birikiminde olan birisi iseniz maddi durum bir şekilde halledilir. Önemli olan sizin kızlarla tanışıp konuşmanız. Sadece sex için istiyorsanız fuck budy bulmanız lazım onun için de insanlarla tanışıp konuşmanız belli ortamlara girmeniz lazım. Kafadan direk kestirip atmayın kimse bana bakmaz diye. Zaten her şey tip ile olsa şuan benim sevgilim olurdu.😅

Bu nasıl konu ? Kafaya bak, kız arkadaşım olmaz, evlenemem diyeceksin sonra kafa yorduğun ilk konu cinsel ihtiyaç gidermek olacak.
Bu kafayla bir kadınla birlikte olmayı ancak parayla düşünebilirsin zaten hadsiz.

Aradığınız şey bir çözüm değil onda el sıkışalım. Buraya çemkirip, kendinizi ezmeye gelmişsiniz belli ki. Ne ihtiyacınız var Allah için siz herkesi sürekli her gün seks ile yaşıyor falan mı sanıyorsunuz? Burda size kimse özgüven pompalayıp, psikolojinizi düzeltemez. Çözümü arkadaşlarınızda, psikologda ya da yardımcı olabilecek birilerinde arayın bence. Dünyadaki ilk çirkin insan siz değilsiniz.

Ulan arkadas ne bos konu, git bir tane dogru duzgun alan sec kendine ornek verecek olursam Yazilim. Kendini gelistirmelisin ozellikle beyinsel anlamda. Ondan sonra cocuga bakabilecekseniz ureyin. Kadinlar sadece tipe bakmaz. Eger sen ona guzel, zeki, akilli, maddi ve manevi sikinti cekmeyecek, Duzgun kodlanmis bir cocuk verirsen omur sonuna kadar pat cat gum yani.

Geri
Yukarı