Hiçbir oyunu beğenmeyen insanlara ayar oluyor musunuz ?

Hiçbir oyunu beğenmeyen insanlara ayar oluyor musunuz ?

• Oluyorum

Oy: 28 45,2%
  • Olmuyorum

Oy: 34 54,8%

• Oy verenlerin toplamı
    62
Oyun olarak geçtim, sırf aykırı ve havalı olmak için her şeyi ezmeye çalışan, her şeyin eksiğini arayan ve her şeyle dalga geçen insanlardan nefret ediyorum.

Benim fikrimce bu durum çok farklı bir yolda.

Oyun türleri arasında bir seçimle alakalı olduğunu düşünmüyorum şu anki dönem için.

Bir kişi oyunu oynayabiliyorsa iyi ve güzel diyor.
Oyunu hiç oynamamışsa ve oynayacak bir durumda değilse kötü diyor.

Oynayarak ve tecrübe ederek oyun eleştiren ve yorumlayan çok az bir kitle aldı bana göre.

Örnek vermek gerekirse. PUBG çıkana kadar millet ne oynuyordu. CS-GO öncesi millet ne oynuyordu. Şimdi ki dönemde oynayanlar neyden şikayetçi bakmak lazım.

Bir örnek daha CS-GO oynamayan biri çevresel kaynaklardan oyunun rezil bir duruma sürüklendiğini öğrenince ne yapar sizce. Savunur mu eleştirir mi? Ben olsam eleştiririm araştırma yapıp.

Simülasyon oyunları 2 yıldır çok popüler bir hale geldi. Ancak seveni çok az. Çünkü oyunları alacak ya alım gücü olmuyor yada donanım yetmiyor.

Maç oyunlarından bir örnek alalım. FİFA ile PES her zaman birbirlerine zıt kaldı kitle olarak. Neden bir düşünmek lazım. PES 13 üzerinden bakarsan PES serisinin en vazgeçilmez sürümüdür bana göre.
FİFA dahi oynamış biri olarak PES bana daha yatkın geldi mesela.

WARFRAME denilen bu oyunu oynadıktan sonra hiçbir oyundan zevk alamadım mesela. Oyun mantığıma resmen çağ atlatmış tek oyundur.

Metin2 oyununa ömrümü verdim. Sonuç ise tamamen bir hüsran oldu getirilen ve oluşan saçmalıklarla birlikte bırakmak zorunda kaldım kaç sene önce.

Sorunun aslına gelirsek. Ben olmam. Mantık sürekli değişir.

LOL oyununu hiç sevmezdim ve oynamazdım. Ancak bir arkadaşın sayesinde başımıza bela ettik ve oynar olduk sövsek de saysak da. :)

Şunu yapan bazı insanlar var. Oynasa da oynamasa da sırf kötüleme ve karalamak için nefes alıyorlar bu çok ayrı bir durum. Zaten bu kişiler gerekli cevabını alıyorlar belli kitleler tarafından.

Yeni konular

Geri
Yukarı