Hiçbir oyunun sarmaması

Asosyal olduğunu söylemedim zaten, halihazırda çoğu genç bilgisayar, PS, telefon, oynamaktan sosyal hayatını geliştiremiyor. Arkadaş halihazırda bu tarz işlerden sıkılmışken farklı hobilere yönelmesini söyledim. Seni burada rahatsız eden tam olarak ne?

Arkadaş sosyal hayatını geliştiremediğimi söylemiş? Hayır, arkadaş sizden oyulardan sıkılmamamı ne sağlar diye sormuş.

Yanlış anlamışım kusura bakmayın, hayatını yaşamıyorsun kavramında anladım.
-Oyun oynamayı bırakıp hayatı yaşayarak bir süre.

Arkadaş zaten yeterince sosyaldir. Git biraz sosyalleş tarzında yazacağınıza direkt bir süre oyun oynamayı bırakmalısın veya şu oyunu dene tarzında yazabilirsiniz.
Sosyalleş tarzında birşey yazmadım. Oyunların sana artık zevk vermediğini düşünüyorsan farklı şeylere yönelmelisin yazdım, Kendi fikrinizi burada belirtmek yerine sürekli tartışma başlatmak için tahrik edici cevaplar yazmak yerine neden fikrinizi belirtmiyorsunuz?

Sosyalleş tarzında birşey yazmadım. Oyunların sana artık zevk vermediğini düşünüyorsan farklı şeylere yönelmelisin yazdım, Kendi fikrinizi burada belirtmek yerine sürekli tartışma başlatmak için tahrik edici cevaplar yazmak yerine neden fikrinizi belirtmiyorsunuz?
Bu tarz konulara bu kadar fazla aynı senin yazdığın tarzda mesajları konuyla alakasız ve rahatsız edici bulduğum için fikrimi belirttim sizi alıntılamadım bile ortada herhangi bir tartışma söz konusu değildi.

Sosyalleş tarzında bir şey yazmadım. Oyunların sana artık zevk vermediğini düşünüyorsan farklı şeylere yönelmelisin yazdım, kendi fikrinizi burada belirtmek yerine sürekli tartışma başlatmak için tahrik edici cevaplar yazmak yerine neden fikrinizi belirtmiyorsunuz?

Öyle bir şey yazmadınız, ne güzel deyip daha verimli ol demişsiniz, kısaca oyunlar yüzünden verimsiz olduğunu söylemişsiniz. Tartışma çıkarmaya çalışmıyorum, konuyla ilgili mesaj yazdınız diye uyardım.

Başka hobiler edinin diyeceğim fakat ben bile şu son zamlardan sonra kamp falan yapıyordum yakıt, yiyecek, masraf çok fazla oluyor sadece gideceğim alana git gel 400 TL yakıt gidiyor yiyecek içecek derken 1K buluyor.
O yüzden sadece oyun değil de zaman geçirecek başka şeyler bul mesela Photoshop, yazılım öğren farklı eski tarz filmler izle bütçe yoksa bunlar imkanlar.

Başka hobiler edinin diyeceğim fakat ben bile şu son zamlardan sonra kamp falan yapıyordum yakıt, yiyecek, masraf çok fazla oluyor sadece gideceğim alana git gel 400 TL yakıt gidiyor yiyecek içecek derken 1K buluyor.
O yüzden sadece oyun değil de zaman geçirecek başka şeyler bul mesela Photoshop, yazılım öğren farklı eski tarz filmler izle bütçe yoksa bunlar imkanlar.
Malum son seçim.. Bunlar daha iyi günlerimiz.

Öyle bir şey yazmadınız, ne güzel deyip daha verimli ol demişsiniz, kısaca oyunlar yüzünden verimsiz olduğunu söylemişsiniz. Tartışma çıkarmaya çalışmıyorum, konuyla ilgili mesaj yazdınız diye uyardım.
Evet öyle yazmadım genel olarak yazdığım şeyin ne anlama geldiğini kısa ve öz izah etmeye çalıştım. Ayrıca senin uyarmana gerek yok konuyla ilgisiz bir mesaj yazarsam moderatör beni uyaracaktır.

Geri
Yukarı