Hiçbir oyunun hikayesi beni sarmıyor

Arkadaşlar cidden yani deniyorum mesela Assassin's Creed 2. Ezio serisinin 3 oyununu aldım ama AC2'nin ortalarında bıraktım neden bilmiyorum. Sonra Batman oyunlarını bitirmedim yarıda bıraktım yani Arkham aslyum GOTY Edition, Arkham City GOTY ve Arkham Knight, bunları bitiremedim neden bilmiyorum ortasında bıraktım bu oyun serisini. Sonra ori aldım ve onu da ortasında bıraktım, aynı şekilde Witcher oyunlarını da. The Long Dark, Disco Elysium, Little Nightmares ve özellikle beyond oyununu çok isteyerek aldım fakat başlamaya korkuyorum gene yarıda bırakırım diye. Bunu nasıl engelleyebilirim? Yani oyunların bir de oynadığım yerleri unutmuyorum "bu sahneyi biliyorum bu adamı öldürmüştüm bu yere gitmiştim" diyorum ve oyunlara tekrar başlayamıyorum, oyunları da artık heba etmek istemiyorum. Ne yapmam lazım?

Hocam 1-2 ay oyunlara girme, bak nasıl peşinden kosturursun ha yine olmadı Half-Life gibi oyunlara başla derim.

Arkadaşlar cidden yani deniyorum mesela Assassins Creed 2. Ezio serisinin 3 oyununu aldım ama AC2`nin ortalarında bıraktım neden bilmiyorum. Sonra Batman oyunlarını bitirmedim yarıda bıraktım yani Arkham Aslyum GOTY Edition, Arkham City GOTY ve Arkham Knight, bunları bitiremedim neden bilmiyorum ortasında bıraktım bu oyun serisini. Sonra Ori aldım ve onu da ortasında bıraktım, aynı şekilde Witcher oyunlarını da. The Long Dark, Disco Elysium, Little Nightmares ve özellikle Beyond oyununu çok isteyerek aldım fakat başlamaya korkuyorum gene yarıda bırakırım diye. Bunu nasıl engelleyebilirim? Yani oyunların bir de oynadığım yerleri unutmuyorum "bu sahneyi biliyorum bu adamı öldürmüştüm bu yere gitmiştim" diyorum ve oyunlara tekrar başlayamıyorum, oyunları da artık heba etmek istemiyorum. Ne yapmam lazım?
Hocam TR şartları o kadar bıktırdı ki artık oyundan zevk alamıyoruz. Ben eskiden PC istiyordum ve satın aldım 2 sene önce. 1 Sene boyunca oynadım şuan ise hiçbir oyun yeni çıkanlar dahil oynayasımız yok. Darlanıyor gibiyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı