Hiçbir oyunun sarmaması

İlginç bir şekilde sevdim fakat bir şey anlamıyorum dümdüz önüme geleni vurduğum bir oyun şu anlık TR yama çalışmadı.

Hocam bende oyunu daha yeni bitirdim 😀 açıkçası ben İngilizce oynadım ama Steam topluluğunda Türkçe yamasını gördüm hocam oyun dah herhangi bir hikaye beklemenize gerek yok zaten konusu bir adam insanlıktan nefret ediyor sonrasında soykırımana başlıyor ben oynarken bayağı eğlendim hem özel öldürmeler olsun hem de diğer şeyler oyunun metacritic de bu kadar puanın düşük olması gerçek hayattada var olan yerleri basıp katliam yapmamız sizde biliyorsunuzdur ABD de böyle olaylar çok oluyor o yüzden isterseniz bir postal Redux'a da bakın o da güzel diyorlar daha denemedim ayrıca aynı sebebden onunda puanı düşük.

İlginç bir şekilde sevdim fakat bir şey anlamıyorum dümdüz önüme geleni vurduğum bir oyun şu anlık TR yama çalışmadı.

Ve hocam ayrıca sanırım baştaki eğitim kısmında takıldınız orayı biraz saçma yapmışlar.

Bir de V2 yamamayı deneyin hocam belki işe yarar Hatred %100 Türkçe Yama V2 [YAYINLANDI] | DonanımHaber Forum

Serious Sam 4'ü dene, oyun bayağı bayağı sarıyor. İlk etap da sıkılırsan bile oyna ileride iyi ki oynamışım diyeceksin.

Far Cry 6, GTA 5, NFS: Unbound, Quantum Break, MSFS 2020 denedim 30 dakikadan fazla oynamıyorum. ALT+F4 çekiyorum. En uzun Valorant'ta dayanıyorum, 2 saat yaklaşık, sonra onu da salıyorum. Nasıl aşabilirim?
S4 League oynama vaktin gelmiş, hatta geç kalmışsın.

Anlattığım şey gayet net adam "Asosyal olduğunu söylemedim zaten, Hali hazırda çoğu genç Bilgisayar, Ps, Telefon, Oynamaktan Sosyal hayatını geliştiremiyor." yazdı. Ben de sosyal hayat dediğin şeyin boş olduğunu oyun oynamanın daha mantıklı bir davranış olduğundan bahsettim.
Senin bu yorumun çok daha boş emin ol bu platformda eminim senin bu yorumuna katılmıyordur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Far Cry 6, GTA 5, NFS: Unbound, Quantum Break, MSFS 2020 denedim 30 dakikadan fazla oynamıyorum. ALT+F4 çekiyorum. En uzun Valorant'ta dayanıyorum, 2 saat yaklaşık, sonra onu da salıyorum. Nasıl aşabilirim?
Farklı aktivitelere yönelip oyundan bir süre uzak kalman, tekrar özlemene sebep olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı