Hiçbir şey düşünemiyorum

Drachaos

Hectopat
Merhabalar sanki alzheimer olmuş gibi ne okuduğumu ne izlediğimi aklımda tutabiliyorum, hep boş düz bir şekilde yaşıyorum, hiçbir şeyi düşünemiyorum. Kafam bazen sallanıyor, bazen gözlerim kasılıyor, epilepsi değilim ama öyle tepkilerde veriyorum. İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyor ama çok şey yapmak istiyorum, çok çalışmak istiyorum, okumak, araştırmak da istiyorum ama beynim çok yorgun. Üniversite okumadım ama metafizik, felsefe, din gibi olayları kendim araştırıp okudum hep ve ben bir beyin ameliyatı geçirdim, küçükken kaza geçirdim çünkü. O yüzden hep yalnız oldum, şimdi kafam o kadar çok karışık ki neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilemiyorum. Çok çıkmaza girdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu ilk başta açıklamasan nerden bilelim. Madde deyip kafam sallanıyor dersen direkt uyuşturucu benzeri gelir akla. Tiner filan geçici zararı olur içmeye filan kalkmadıysan. Dediğim gibi normal biri olsan önerim kolay olurdu da yine de sen mr yerine vitamin değerlerine bilhassa B12 değerine baktır. Tiroid hormonlarına baktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı