Hiçbir şey eskisi gibi hissettirmiyor

Bu zamanlardaki insanlar da 5 sene sonra aynısını bu yıl için diyecek muhtemelen. Bence eskiden daha iyi değildi, bizim hayata bakışımız şimdi daha kötü.

Bu zamanlardaki insanlar da 5 sene sonra aynısını bu yıl için diyecek muhtemelen. Bence eskiden daha iyi değildi, bizim hayata bakışımız şimdi daha kötü.
Bilemiyorum. Bence teknoloji gelişirken, sosyal medyanın git gide çöpleşmesi, zorbalık gibi olayların daha yaygın hale gelmesi ve insanların kendi benliğini yitirmesi gibi şeylerden dolayı bakış açımız genele olumsuz bakıyor olabilir.

Not: Technopat çalışanlarını kastetmiyorum. Sen ben gibi ünlü olmayan sıradan sosyal medyadaki insanları kastediyorum.

Hocam dediğinize bir noktada katılıyorum, ama gerçekten mesela 5 yıl önce ki durum bence çok daha iyiydi ülke olarak bence.
Bana göre hayat 2015'ten sonra simülasyondur. Gerçek hayat benim için 2015 yıllarında bitti. 2015 Yılından sonra hertürlü alaya maruz kaldım ve dediğiniz gibi ekonomik sorunlar da dahil olmak üzere. 2007 - 2015 Gerçek prime yıllarıydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı