Hiçbir şey eskisi gibi olmuyor

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
İyi sosyaller, ilk önce okduğunuz için teşekkür ediyorum. Hiçbir şey hiçbir şeyim eskisi gibi olmuyor, eskiden arkadaşlarım vardı, şimdi hiçbiri yok, eskiden oynayacak bir sürü oyun vardı şimdi sistemim kaldırmıyor, eskiden çok mutlu bir insan, aslında sistemim iyi olsa bütün derdim çözülecek, arkadaşlarımın yanına gidebileceğim, çok oynamak istediğim Forza Horizon oynayabileceğim, fakat bir türlü olmuyor, neredeyse 10 yıl olacak, iyi bir sistem hayali kuruyorum, eskiden Minecraft oynamaya çağıran real arkadaşlarım vardı artık hiçbiri yok, yazılım falan başlamak istiyorum sanırım sistemim ona bile yetmiyor, neye heves, m varsa kırıldı. Okduğunuz için tekrar teşekkür ediyorum, belki motivasyon verebilirsiniz diye yazdım. :)

Hayat bilgisayar oyunlarından mı oluşuyor canım kardeşim? Bilgisayarı olsa çözülecekmiş. Annen baban küt diye kazaya kurban gitse kardeşine bakman gerekse bilgisayar oyunlarıyla mı yapacaksın onu? Al sana motivasyon. Durumundan memnun değilsen çaba göstermen gerek. Gelecekte sahip olmak istediğin hayat için bu gün ne yapman gerekiyor onu cevaplaman gerek kendine.

Hayat bilgisayar oyunlarından mı oluşuyor canım kardeşim? Bilgisayarı olsa çözülecekmiş. Annen baban küt diye kazaya kurban gitse kardeşine bakman gerekse bilgisayar oyunlarıyla mı yapacaksın onu? Al sana motivasyon. Durumundan memnun değilsen çaba göstermen gerek. Gelecekte sahip olmak istediğin hayat için bugün ne yapman gerekiyor onu cevaplaman gerek kendine.

Karışmak gibi olmasın ya da ezmek gibi olmasın arkadaş bir şey istiyor umarım anlamışsındır belirtmek istemiyorum.

Hayat bilgisayar oyunlarından mı oluşuyor canım kardeşim? Bilgisayarı olsa çözülecekmiş. Annen baban küt diye kazaya kurban gitse kardeşine bakman gerekse bilgisayar oyunlarıyla mı yapacaksın onu? Al sana motivasyon. Durumundan memnun değilsen çaba göstermen gerek. Gelecekte sahip olmak istediğin hayat için bu gün ne yapman gerekiyor onu cevaplaman gerek kendine.
Hocam bakın çalışıyorum anneme babama borçlar hakkın da katkı sağlıyorum, anneme ayrıca yemek yapımın da destek veriyorum, neyin kafasındasın sen? aileme gayet iyi vakit ayırıyorum, ne bu sinir? istediğim bir sistem, ne bu agresiflik? bilgisayar istedik niye saçma saçma şeyler yazıyorsun, ne istediğin isteğimi bozmak mı? gören de sanıyor, odamdan da çıkmayıp, her güb işsiz gibi odam da oturan biri sanıyor, azcık doğru düzgün bir yazı yazmak çok mu zor kardeşim?

Karışmak gibi olmasın ya da ezmek gibi olmasın arkadaş bir şey istiyor umarım anlamışsındır belirtmek istemiyorum.
Hocam konu bu karışabilirsiniz, demek istediğim, bir hayalim var diye niye insanların gözüne batıyor, sırf iyi bir sistem istediğim için saçma sapan linçler atıyorsunuz, bu tarz konuyu 2. defa açışım.

İyi sosyaller, ilk önce okduğunuz için teşekkür ediyorum. Hiçbir şey hiçbir şeyim eskisi gibi olmuyor, eskiden arkadaşlarım vardı, şimdi hiçbiri yok, eskiden oynayacak bir sürü oyun vardı şimdi sistemim kaldırmıyor, eskiden çok mutlu bir insan, aslında sistemim iyi olsa bütün derdim çözülecek, arkadaşlarımın yanına gidebileceğim, çok oynamak istediğim Forza Horizon oynayabileceğim, fakat bir türlü olmuyor, neredeyse 10 yıl olacak, iyi bir sistem hayali kuruyorum, eskiden Minecraft oynamaya çağıran real arkadaşlarım vardı artık hiçbiri yok, yazılım falan başlamak istiyorum sanırım sistemim ona bile yetmiyor, neye heves, m varsa kırıldı. Okduğunuz için tekrar teşekkür ediyorum, belki motivasyon verebilirsiniz diye yazdım. :)
Tek sıkıntın bu olsun kankam.İlla ki alınır sistem.

Bilgisayara bu kadar bağlanmayın. En güzel yıllarımda bilgisayarım tenekenin tekiydi, şimdi iyisi var da ne olmuş.
Hocam haklsınız fakat çok özeniyorum, Forza horizon çok iyi oyun, yani hocam abartmıyorum hayatım da hiç GTA 5 oynamadım, internet kafeye gidebilirim fakat, steam da yoktu.

Geri
Yukarı