Hiçbir şey eskisi gibi hissettirmiyor

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Yer
Didim
Merhaba. Artık hiçbir şey eskisi gibi hissettirmiyor. Mesela Technopat'ın şu eski videosuna rastladım, yüzlerindeki tebessüm, gülümseme bile gerçek bir tebessüm. Şimdi ki videolarda o enerjiyi nedense alamıyorum. Birde eskiden Technopat çok izlenirdi ve artık eskisi kadar Technopat izlenmiyor. Neden olabilir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmişe bağlılık. Hayatta başarısız olan, bir şeyleri kaçırmış, zamanı ve imkanı verken kendini geliştirememiş insanlarda olur genelde. Eskiye göre durumlar çok daha iyi olmasına rağmen aile konforunun etkisiyle bu sorunlar oluşabiliyor.

Geçmişe bağlılık. Hayatta başarısız olan, bir şeyleri kaçırmış, zamanı ve imkanı verken kendini geliştirememiş insanlarda olur genelde. Eskiye göre durumlar çok daha iyi olmasına rağmen aile konforunun etkisiyle bu sorunlar oluşabiliyor.
Sadece bundan değil ki. Dünya geneli kötüye gidiyor sürekli.

Neden o zamanlar geçti gitti?
Kar beklentileri. Technopat bir hayır kurumu değil, bir şirket. Ödenecek kiralar, faturalar, sigortalar ve maaşlar var. Kullanılan malzemeler sarf malzemesi gibi gidiyor, 100 bin liralık kamera ile çekimler yapılıyor. YouTube izlenmelerinden bu paralar çıkmıyor, işbirlikleri zorunlu.

Kar beklentileri. Technopat bir hayır kurumu değil, bir şirket. Ödenecek kiralar, faturalar, sigortalar ve maaşlar var. Kullanılan malzemeler sarf malzemesi gibi gidiyor, 100 bin liralık kamera ile çekimler yapılıyor. YouTube izlenmelerinden bu paralar çıkmıyor, işbirlikleri zorunlu.
Sanırım eskiden bir şirket değildi ama büyüdüler ve şirket haline geldiler doğru mu?

Sanırım eskiden bir şirket değildi ama büyüdüler ve şirket haline geldiler doğru mu?
Technopat en başından beri Berker Güngör'ün şirketi. Şirket açmak zor bir şey değil, yarım saatte özel şirketinizi açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı