Hiçbir şey yokken klavyenin W tuşu çalışmamaya başladı

Timur Özcan

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ASUS Prime A320M-K
İşlemci: AMD Ryzen 5 5500
RAM: GSkill Ripjawvs 8GB 3600 MHz x2
ROM 1 (C:): SanDisk SSD Plus 240GB (SSD)
ROM 2 (D:): Toshiba DT01ACA100 1TB (HDD)
Ekran Kartı: MSI RX 460 2GB OC
Kasa: Power Boost VK-G3621C
PSU: Corsair CV550 550W 80+ Bronze
Meslek
Öğrenci
Az önce CS oynuyordum, W tuşuna uzunca basılı tuttum dümdüz gitmek için ondan sonra ne olduysa oldu baktım karakter durdu, ileri gideyim dedim gidemedim. Bindlere baktım ayarlar bozulmamış, masaüstüne gittim tarayıyıca girdim W tuşu yine çalışmıyor, bilgisayarı yeniden başlattım ve hala çalışmıyor. Fakat ışığı yanıyor yani aslında bir sorun olmaması gerekiyor ama çalışmıyor işte.

La yok gardaş gamepoer değil

Mekanik diye tahmin ediyorum, eğer öyle ise yağsız devre-kontak temizleyici sıkabilirsin. Kronik sıkıntılı Gamepower'ım var, sıkıyorum bunu Switch'in içine. Ama biraz da olsa Switch'in sesi degisiyor hissiyatı bozuluyor.

Mekanik diye tahmin ediyorum, eğer öyle ise yağsız devre-kontak temizleyici sıkabilirsin. Kronik sıkıntılı Gamepower'ım var, sıkıyorum bunu Switch'in içine. Ama biraz da olsa Switch'in sesi degisiyor hissiyatı bozuluyor.
Evet, mekanik.

Hepsi aynı b.. Ben de vardı bu markalardan ikisi gamepower idi diğeri bilmem ne. W tuşu arada basmıyordu. Bedava verdim kuzenime bir daha da böyle marklara bulaşmadım.

Hepsi aynı b.. Ben de vardı bu markalardan ikisi gamepower idi diğeri bilmem ne. W tuşu arada basmıyordu. Bedava verdim kuzenime bir daha da böyle marklara bulaşmadım.
3 yıldır kullanıyorum ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım.

Deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı