Çözüldü Klavyenin tuşları çalışmamaya başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wesroll

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarı bugün kapattım ve akşam açtım ama klavyemde bazı tuşların çalısmadıgını gördüm. Bunlar Z ve NumLock tuşlarından 5 8, üst tuşlardan 2 4. Niye bir anda böyle oldu?

Çözüm
Yanılmışsın dostum. Dün bilgisayarı açtım ve lütfen bekleyin yazısı geldi daha sonra tuşlar geri çalışmaya başladı. Yazılımsal bir sorunmuş.
Arkadaşlar bilgisayarı bugün kapattım ve akşam açtım ama klavyemde bazı tuşların çalısmadıgını gördüm. Bunlar Z ve NumLock tuşlarından 5 8, üst tuşlardan 2 4. niye bir anda böyle oldu?

Bilgisayarın ve klavyen tam olarak ne çünkü değişik sebepleri olabilir.

Bilgisayarım laptop casper 940mx. PC'yi açtığımda sıfırlanmış gibi setup ekranı geldi. Atlaya bastım sonra klavyenin led ışıkları yandı şifre girecekken tam tuslarim basmamaya basladigini farknettim

Sivı teması ya da farklı sebepten dolayı laptop klavyeleri çok kolay bozulabiliyor. Daha önce kullandığım laptopta ben de yaşamıştım benzer bir problem bildiğim kadarıyla bir çözümü yok klavyenin değişmesi gerekir muhtemelen.

Sıvı da değmedi ki.

Sıvı temasını örnek verdim. Sanırım uzun süredir kullandığın ya da çok da yeni olmayan bir laptop. Eski birçok laptopa klavyeler çok dayanıksız oluyor maalesef. Eğer harici bir klavyeniz varsa Aygıt Yöneticisi üzerinden dahili klavyeyi kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatın belki yazılımsal ise sorun çözülür ama yazılımsal ola hiçbirinin çalışmaması gerekir.

Yanılmışsın dostum. Dün bilgisayarı açtım ve lütfen bekleyin yazısı geldi daha sonra tuşlar geri çalışmaya başladı. Yazılımsal bir sorunmuş.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı