Hiçbir şeye tıklamadan hacklenmek mümkün mü?

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Böyle bir şey mümkün müdür?

Bu havanın iğne deliğinden bile geçemeyeceği gerçeğini değiştirmiyor.
Birincisi, hiçbir yere tıklamadan virüs bulaşmaz. İkincisi ve en önemlisi, hiçbir yere tıklamamak gibi bir şey mümkün olamaz. Bilgisayarın işletim sistemi kurulumundan itibaren bir şeylere tıklıyoruz zaten. Soru yanlış yani.

Birincisi, hiçbir yere tıklamadan virüs bulaşmaz. İkincisi ve en önemlisi, hiçbir yere tıklamamak gibi bir şey mümkün olamaz. Bilgisayarın işletim sistemi kurulumundan itibaren bir şeylere tıklıyoruz zaten. Soru yanlış yani.
Size takan biri varsa gayette bulaşır hocam. Arkadaş virüstende bahsetmemiş zaten. Hacklenmek mümkün mü diyor. Ağa bağlı olduğun sürece mümkün bu.

Ben bilgisayarı açtıktan sonrayı kastettiğini düşünüyorum arkadaşın. Ve gerçekten IP adresini bir şekilde tıklamadan bula bilecek profesyonel hackerler var.

Geri
Yukarı