Hiçbir şeye vakit bulamıyorum

FISTIK SARMA

Decipat
Yer
Pastane
Daha fazla  
(Klavyemin "küçük D" harfi basmıyor nasıl oluyorsa artık. Shift ile çalışıyor. Düzeltme tuşu sağ olsun.)
Hiçbir şey yapamıyorum. Erken kalkamıyorum. İnsanlara bakıyorum. Hem oyun oynuyorlar. Hem ders çalışıyorlar. Hem de hobileriyle uğraşıyorlar. Ama ben yapamıyorum. Fırsat bulamıyorum. Tam yapacağım erken birden başka bir şey çıkıyor. Vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum. Plan yapamıyorum. Çünkü aile olarak hiçbir düzenimiz yok. Her zaman dağınık hareket ediyoruz ve bu dağınıklık yüzünden planladığım hiçbir şey olmuyor. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Dağınık insanlar genellikle tekdüze hayat sürerler. Lakin hem dağınık olup da hem de mükemmeliyetçi, başarılı olan insanlar da vardır ki onlardan gerçekten korkulmalıdır. Dağınıklık sana zarar veriyorsa derhal bırakmalısın. Ben de dağınığım diyebilirim ama hayatımın işleyişini engellemiyor.

Aile olarak düzeniniz yoksa saatli program yapmamalısınız. Benim haftalık programım var fakat hedeflerimi gün sonuna kadar bitirmek için amaçlanmış bir programdır. Saatli olunca bir iş çıkıyor bizde de.

Size tavsiyem Notion sitesini kullanın veya haftalık saatsiz, sadece bugün yapılması gerekenler adı altında yapmanız gerekenleri gün sonuna kadar süreniz olmak üzere yapın. Buna alışın. Devamı mutlaka gelir.

Dağınık insanlar genellikle tekdüze hayat sürerler. Lakin hem dağınık olup da hem de mükemmeliyetçi, başarılı olan insanlar da vardır ki onlardan gerçekten korkulmalıdır. Dağınıklık sana zarar veriyorsa derhal bırakmalısın. Ben de dağınığım diyebilirim ama hayatımın işleyişini engellemiyor.

İstesem de düzenli olamıyorum. Çünkü odamda tek değilim. Sürekli bir iş çıkıyor sonra üşenip onu bırakıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı