Hiçbir uygulama açılmıyor

ConnorKenway

Hectopat
Oyun oynarken birdenbire crash yiyorum ve hiçbir oyunu ya da herhangi bir programı açamıyorum. Bilgisayarı yeniden başlattığımda ilk 10 dakika açılıyor ama ondan sonra açılmamaya başlıyor. Çözümü nedir? Bir türlü beceremedim, sistem geri yükleme yapıyorum ama birkaç gün götürüyor. Sonra yine aynı problem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynarken birdenbire crash yiyorum ve hiçbir oyunu ya da herhangi bir programı açamıyorum. Bilgisayarı yeniden başlattığımda ilk 10 dakika açılıyor ama ondan sonra açılmamaya başlıyor. Çözümü nedir? Bir türlü beceremedim, sistem geri yükleme yapıyorum ama birkaç gün götürüyor. Sonra yine aynı problem.

Konuyu daha fazla açın. Ne dediğiniz anlaşılmıyor.

Oyun korsan olabilir yada oyunu çalıştıran yan uygulamaların doğru kurulmamış veya dosyaların hasarlı olabilir.

Torrent oyun indirmeye kalktıysan beraberinde bilgisayarına düşen bir virüs o anlattığın şeyi yapar. Bilgisayarı inanılmaz derecede yavaşlatır ve hiç bir şeye giriş yapamazsın.

Torrent oyun indirmeye kalktıysan beraberinde bilgisayarına düşen bir virüs o anlattığın şeyi yapar. Bilgisayarı inanılmaz derecede yavaşlatır ve hiçbir şeye giriş yapamazsın.

En son torrentden 1 ay önce indirme yapmıştım onun haricinde oynadığım oyun korsan değildi dosyalarımı birçok kez kontrol ettim onarma başlattım ama hala aynı.
Şöyle diyeyim Discord, Steam vb programlar hariç hiçbir .exe ya da setup açamıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı