Hiçbir vasfım yok

Burada ki insanlara mı güveniyorsun? Bir kaç kişi dışında saçma sapan şeyler yazmışlardır. Yaşıtız, tecrübe ederek şu an dert sandığın şeylerin dert olmadığını anlayacaksındır. Tek derdin bunlar olsun.

15 yaşındayım, lise 1. sınıf öğrencisiyim. Asosyalim, günümün 15+ saati bilgisayar başında geçiyor. Çok kiloluyum dış görünüşümü beğenmiyorum. Hiçbir şeyden beklentim kalmadı artık hiçbir vasfım yok hiçbir özelliğim yok. Bazı şeyleri kafama o kadar çok takıyorum ki artık nefes almakta güçlük çekiyorum. Güzel ülkemde yaşam şartları zaten bu kadar zor iken geleceğimi düşünmek beni çok yoruyor. Bıktım tükendim ölümden korkmuyorum artık.

Bir gün bir hocam bana karnenin not kısmında şunu söylemişti manzara seyretmenin en güzel yeri tepedendir sen tepeyi çıkmadıktan sonra manzarayı yakalayamazsın bazı şeylerden memnun değilsen değiştirmeye başla kendini kimse yaşantısından dört dörtlük mutlu değil fakat herkesin yaşamak için bir sebebi var bu hayatta hiçbir şey için geç değil şimdi başla.

15 yaşındayım, lise 1. sınıf öğrencisiyim. Asosyalim, günümün 15+ saati bilgisayar başında geçiyor. Çok kiloluyum dış görünüşümü beğenmiyorum. Hiçbir şeyden beklentim kalmadı artık hiçbir vasfım yok hiçbir özelliğim yok. Bazı şeyleri kafama o kadar çok takıyorum ki artık nefes almakta güçlük çekiyorum. Güzel ülkemde yaşam şartları zaten bu kadar zor iken geleceğimi düşünmek beni çok yoruyor. Bıktım tükendim ölümden korkmuyorum artık.

Ben senin PC de 15 saat ders çalışıp zayıf olan ve 18 yaşında olan halinim.

Yeni konular

Geri
Yukarı